Koncert Walentynkowy. 7 Wspaniałych LeonVoci & Bellcanti Woytek Mrozek Ensemble. Radiosesja

7 Wspaniatych czyli LeonVoci & Bellcanti to kolejny międzynarodowy projekt muzyczny. który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business´u, który nie ma sobie równych zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki jak i poziomu wykonawczego. 

Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek - producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie. Zespół tworzą międzynarodowi artyści - znani polskiej i ukraińskiej telewizji wokaliści grupy LeonVoci oraz grupy Bellcanti. LeonVoci - to jedna z najpopularniejszych w Europie grupa Tenorów pochodząca ze Lwowa, ciesząca się niesłabnącą i z każdym miesiącem wzrastającą popularnością. LeonVoci są laureatami show telewizyjnych takich jak Mam Talent czy The Voice of the Ukraine. LeonVoci są w~konawcami wielu światowych przebojów: "Grande Amore" "Becouse we believe", "Un Amore Cosi Grande" - A. Bocelli, "Unbreak my Heart" - 11 Divo, "You raise me up" - Groban a, "We are the Champions" czy " We will rock you" - grupy Queen, "Perfect Symphony" - Eda Sheerana i A. Bocellego, czy duet A. Bocelli i M. Bocelli "Fali on me". A tuż obok klasyka wokalistyki "Brunetki Blondynki" Jana Kiepury, czy pieśni neapolitańskie takie jak "0 sole mio", "Funikuli Funikula", czy ponadczasowa "Granada". Nie zabraknie zatem utworów z repertuaru zespołu Queen, 11 Divo, Canadian Tenors, A. Bocelli, Ed Sheeran, ABBA, a także wielu przepięknych polskich przebojów okresu 20-lecia międzywojennego i lat 60-tych: " Nie kochać w taką noc to grzech", " Nasza jest Noc", " Kiedy znów zakwitną białe bzy", "Miłość Ci wszystko wybaczy", czy też "Nie bądź taki szybki Bill", "Serduszko puka w rytmie cza-cza" i wiele innych lubianych piosenek, które w szczególności zaprezentuje grupa Bellcanti. Grupa Bellcanti to trzy znakomite sopranistki. łączy ich przyjaźń, pasja do muzyki, a także wspólne marzenia.. Koncerty zespołu Bellcanti to niezapomniane, muzyczne podróże w nowej, nieoczywistej, operowej wersji. To nie koniec zaskakujących niespodzianek walentynkowych. Tenors LeonVoci oraz grupa Bellcanti wykonają również wspólnie wiele najpiękniejszych duetów zaaranżowanych specjalnie na 7 głosów i zespół kameralny z sekcją rytmiczna, który będzie towarzyszył solistom. Wśród nich m.in.: "libiamo", "Besame Mucho", "Time to say goodbye", "Grande Amore", "We will rock you", "Hallelujah" jak również duet "Shallow" z Bradley’em Cooper’em fi Lady Gaga z filmu "Narodziny Gwiazdy" czy słynne "Volare" i wiele innych muzycznych niespodzianek. Będzie to z pewnością jedyny koncert bisów w pigułce lub walentynkowe po prostu THE BEST! Charakterystyczną dla koncertów grupy 7 Wspaniałych - LeonVoci & Bellcanti jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej. LeonVoci & Bellcanti to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności.

Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i autentyczny wizerunek. Zapraszamy wszystkich melomanów światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Radiosesja w Studiu Koncertowym im. Jerzego Haralda w Polskim Radiu Katowice, 13 lutego 2020 r. o godzinie 19:00, Zapraszamy!