Lotnisko

Tydzień temu nie zdołaliśmy porozmawiać o wszystkich ciekawych sprawach związanych z lotniskiem w Pyrzowicach, dlatego dziś wracamy do tematu. A te "ciekawe sprawy" to szanse lotniska, ale i jego problemy. Jednym z nich jest brak dobrego połączenia kolejowego. Z drugiej strony, wobec wielu informacji o tym, jak niektóre lotniska stoją puste, warto nieco uważniej spoglądać na plany rozwoju Pyrzowic.

Porozmawiamy dziś także o stresie, który staje się coraz większym problemem wielu firm. A na zakończenie kolejne spotkanie z Justyną Liber – doradcą biznesowym oraz kilka zdań o tym, czy warto być upartym i robić swoje, czy też warto czasami ulec opiniom innych ludzi.


Rozstrzygnięcie dylematu czy audycja SUMA jest magazynem ekonomicznym czy gospodarczym nie ma znaczenia, ponieważ najważniejsze jest to, na ile można o ekonomii i gospodarce mówić w sposób przystępny.

Na ile skomplikowane zjawiska ekonomiczne można ująć w prosty i zrozumiały język. Natomiast jeszcze ważniejsze jest to, na ile wydarzenia w gospodarce regionalnej, krajowej czy europejskiej przekładają się na życie mieszkańców naszego regionu.

Czyli odpowiedź na pytanie – jak bardzo dotyczy to mieszkańców regionu i co z tego dla nas wszystkich wynika.

Suma - magazyn ekonomiczny