Przedsiębiorcy

Czy polscy przedsiębiorcy potrafią mówić jednym głosem? Czy nadejdzie kiedyś taki czas, że kilka było nie było, kilka milionów osób będzie miało swój głos i swoją reprezentację? Między innymi o tym porozmawiamy. Skłoniła nas do tego inicjatywa zawierciańskiego środowiska przedsiębiorców, którzy w poniedziałek będą o tym dyskutować w czasie zorganizowanej przez siebie konferencji.

Ponadto o nowych produktach bankowych adresowanych do indywidualnych klientów, czyli o innowacyjności w bankowości. Kolejnym tematem będzie przywództwo, czyli coś, czego nam brakuje.


Rozstrzygnięcie dylematu czy audycja SUMA jest magazynem ekonomicznym czy gospodarczym nie ma znaczenia, ponieważ najważniejsze jest to, na ile można o ekonomii i gospodarce mówić w sposób przystępny.

Na ile skomplikowane zjawiska ekonomiczne można ująć w prosty i zrozumiały język. Natomiast jeszcze ważniejsze jest to, na ile wydarzenia w gospodarce regionalnej, krajowej czy europejskiej przekładają się na życie mieszkańców naszego regionu.

Czyli odpowiedź na pytanie – jak bardzo dotyczy to mieszkańców regionu i co z tego dla nas wszystkich wynika.

Suma - magazyn ekonomiczny