Food Show 2017

fot. foodshow.pl

Od dwóch dni trwaja targi food show w Katowicach. Najwieksze w regione targi żywności, które gromadzi profesjonalistów i amatorów branży gastronomicznej. Targi trwają od czwartku 16 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

Food Show 2017 zakonczy się w sobotę 18 marca. Organizatorem Food Show 2017 jest gruba PTWP SA. Food Show 2017 to pierwsza edycja zorganizowanego w nowatorskiej formule wydarzenie dla biznesu spożywczego, branży HoReCa (z ang. Hotel, Restaurant i Catering/Cafe) oraz całego sektora kulinariów. Dzisiaj uczestnicy debat porozmawiaja m.in. o trendach i nowościach w europejskim stolicach gastronomicznych, wyznaniach polskiej gastronomii, rynku pracy w tej branży oraz zarządzaniu w biznesie restauracyjnym.

Kucharze zaprezentują swoje popisowe dania, impreze poprowadzi wieloletni szef kuchni Andrzej Polan w najbardziej prestiżowych hotelach, gwiazda programów telewizyjnych i właściciel warszawskiej restauracji Mała Polana Smaku.

 


W kulturalnym programie Radia Katowice "Więcej Luzu Proszę czyli Sztuka pod chmurką", wdzięczne, letnie tematy związane ze sztuką, spotkania z artystami, lektury na plażę i pikniki językowe. Przez całe lato rozdajemy też prezenty: audiobooki, książki i inne niespodzianki. Na koniec audycji "Franek na kanarach", mówiacy głosem Mirka Neinerta, przesyła codziennie naszym słuchaczom lekki i zabawny aforyzm.