Balony. Bielsko w Ustce.

Główna promenada Ustki przez cały weekend będzie we władaniu beskidzkich górali.

Rozpoczynają się tu bowiem 20. Dni Bielska Białej i Beskidów. Po raz kolejny jest tam nasz góralski reporter.


W Złotym Potoku i w Olsztynie rozgrywane są  Międzynarodowe Zawody Pucharu Polski w lotach Balonami na Ogrzane Powietrze.

Bierze w nich udział około 20 załóg z Polski, Litwy i Słowacji. Zawody Pucharu Polski są jednocześnie trzecią edycją Jurajskich Zawodów Balonowych. Balony królować będą nad Jurą do niedzieli. Dziś jeszcze w Olsztynie, a jutro w Złotym Potoku odbędą się nocne pokazy balonów. Zawodom towarzyszą imprezy: w Złotym Potoku "Magia Światła i Dźwięku" a w Olsztynie "IV Jurajski Festiwal Sztuki i Wina".INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl