Niespodzianka w Sosnowcu. Zagłębie przegrało z Odrą Opolę
26.06.2020
22:31:00

Zagłębie Sosnowiec nie wykorzystało szansy awansu do strefy barażowej Fortuna 1. Ligi. Po słabej grze Trójkolorowi ponieśli porażkę z Odrą Opole 1:3.

Na Stadionie Ludowym wynik szybko otworzył Arkadiusz Piech. Już w 6. minucie, były piłkarz klubów ekstraklasowych, pokonał bramkarza gospodarzy. Na 0:2 podwyższył Miłosz Trojak w 63. minucie. Dwie minuty później za sprawą Markasa Benety Zagłębie złapało kontakt, ale gospodarze nie poszli za ciosem, na dodatek w 71. minucie wynik spotkania ustalił Piech.

Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1:3 (0:1)

0:1 Arkadiusz Piech, 6 minuta

0:2 Miłosz Trojak, 63 minuta

1:2 Markas Beneta, 65 minuta

1:3 Arkadiusz Piech, 71 minuta

Zagłębie: Chorążka - Radkowski (60' Hołota), Polczak, Grzelak, Beneta (82' Rubio) - Nawotka, Babiarz, Karbowy (60' Mularczyk), Pawłowski, Szwed - Piasecki. Trener: Krzysztof Dębek.

Odra: Kuchta - Tabiś, Kamiński, Żemło, Janasik - Mikinić (84' Czernysz), Trojak, Czyżyck (90' Niziołek)i, Bonecki, Janus - Piech (78' Skrzypczak). Trener: Dietmar Brehmer.

Żółte kartki: Babiarz, Grzelak, Beneta - Trojak, Tabiś, Żermło, Janasik, Kuchta