OFF Club 2021: Artur Rojek

fot. Grzegorz Mart

Nowa rzeczywistość wymaga zmian w formule koncertów, te pod szyldem OFF są widowiskiem muzyczno-wizualnym. OFF Club 2021 w ostatniej odsłonie wraca do... szkoły. Ostatnim przystankiem na muzycznej mapie Katowic jest III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, gdzie zagrał Artur Rojek. 

Odwiedziliśmy Walcownię, Kościół Ewangelicko-Augsburski, Dom Wojciecha Kilara, a po drodze miejsca przywołujące wspomnienia OFF Festivalu - to wszystko w rytm muzyki. Ostatnim przystankiem jest III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza. Szkoła z duszą i takie same piosenki wypełniające jej wnętrza. Ola Siążnik i Artur Rojek odkrywają karty ostatniego przystanku OFF Clubu 2021.


Takie koncerty być może będą w przyszłości silniejszą formą prezentacji artystów niż kiedykolwiek wcześniej, jednak nigdy nie zastąpią koncertów bez dystansu społecznego i mam nadzieję, że do tego prędzej, czy później wrócimy - mówi Artur Rojek

OFF Club na nowe czasy to koncepcja koncertów online, które nie tylko są ucztą muzyczną, ale także wizualną. To muzyczna podróż przez miasto, które jest domem OFF Festivalu, czyli Katowice. Od 1 grudnia, kolejno w każdy wtorek muzyka gościła nie tylko w katowickich domach. 

Ostatnim występem będzie koncert Artura Rojka, jednego z najważniejszych głosów polskiej alternatywy, twórcy i dyrektora artystycznego OFF Festivalu. Premiera 16 lutego 2021 r. o godzinie 18:00, później dostępny przez 72h.


/as/