Dawid Kwiatkowski: Druga szansa wymaga niesamowitej odwagi

Dwa lata nieobecności muzycznej zaowocowały w nowe piosenki. Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Dawida Kwiatkowskiego już do słuchania.

Sam mówi, że przychodzą teraz do niego nowi słuchacze, w mediach pojawiają się nagłówki, że to "dojrzała muzyka". Co zmieniło się u Dawida Kwiatkowskiego i co u niego słychać po dwóch latach nieobecności? Rozmawia Ola Siążnik.


Chociaż jego prywatna playlista nie ogranicza się do jednego gatunku, to został zaszufladkowany jako młoda gwiazda pop i bożyszcze nastolatek. Dzisiaj, już 25-letni Kwiatkowski idzie swoją drogą, z której sam jest zadowolony. Jak podkreśla, to nowe otwarcie jest odcięte grubą kreską od tego, co było, chociaż do swoich pierwszych piosenek ma sentyment.

Druga szansa wymaga niesamowitej odwagi - mówi Kwiatkowski

"Bez Ciebie" to nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego. Sentymentalny kawałek zyskał także ciekawy teledysk, do którego scenariusz stworzył sam Kwiatkowski. Jak mówi, historia została zainspirowana rozmową z dziadkiem i własnymi doświadczeniami. - Obserwujemy jak łatwo jest nam teraz wyrzucać i kupować nowe, to także przekłada się na relacje. A co jeśli zaczęlibyśmy naprawiać? - pyta Kwiatkowski.

Nowa płyta Dawida Kwiatkowskiego jeszcze w tym roku.  


/as/


Wywiady Radia Katowice