Doktor honoris causa WSB. Uroczyste wręczenie.

Jest autorem, bądź współautorem, ponad 300 prac naukowych oraz 11 książek opublikowanych w wydawnictwach o najwyższej światowej renomie. 

Przez dwie kadencje, w latach 2007–2015, pełnił funkcję prezesa Polskiej Akademii Nauk, był również społecznym doradcą Prezydenta RP ds. edukacji, nauki i innowacji. To tylko jedne z wielu zasług profesora Michała Kleibera, któremu Akademia WSB nadała tytuł doktora honoris causa, jako wybitnemu uczonemu o światowym autorytecie. W uroczystości wzięła udział reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś. Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice