Happy Choir Skłodowska z nowym nagraniem i teledyskiem

fot. Katarzyna Herbuś/Radio Katowice

Izolacja, samotność, brak motywacji do działania. O uczuciach jakie towarzyszyły młodym ludziom podczas zdalnej nauki postanowili w wyjątkowy sposób opowiedziec uczniowie Szkoły Podstawowej i Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dabrowie Górniczej. W ramach działającego od kilku lat w placówce zespołu Happy Choir Skłodowska, postanowili nagrać cover utworu pod tytułem "Doskonały Dzień", którego wykonawcą jest Cortez. 

Powstał także teledysk. Poprzez realizację projektu najmłodsi chcieli podkreślić, jak ważne są dla nich bezpośrednie relacje z rówieśnikami. 

O inicjatywie, podczas jednej z prób, z uczniami, a także opiekunami artystycznymi chóru, Aleksandrą Jabłońską-Błokowską i Dariuszem Workiem, rozmawiała reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice