Reprezentacja Polski wraca na Stadion Śląski!

fot. Stadion Śląski

29 marca 2022 roku reprezentacja Polski rozegra mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie – postanowił Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Rywalem biało-czerwonych będzie Szwecja lub Czechy. Wszystko zależy od tego, kto awansuje do finału baraży o udział w mistrzostwach świata w Katarze. 

– Stadion Śląski został wskazany przez Polski Związek Piłki Nożnej jako obiekt, na którym nasza reprezentacja zagra mecz w barażach do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze – mówi marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski. – Dziękuję prezesowi Cezaremu Kuleszy i wiceprezesowi Henrykowi Kuli za zaufanie. Dziękuję premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za pomoc w powrocie reprezentacji na Stadion Śląski. "Kocioł Czarownic” był zawsze dobrym miejscem dla kadry. Biało-czerwoni wrócą na Stadion Śląski i to jest bardzo dobra informacja dla kibiców – podkreśla marszałek.

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął już także decyzję o lokalizacji czerwcowych meczów biało-czerwonych w Lidze Narodów. 3 czerwca Polacy zmierzą się na Tarczyński Arena Wrocław z Walią. 13 czerwca zagrają zaś z Belgią w domu reprezentacji Polski – na PGE Narodowym.

Autor: Łukasz Kałuża/StadionŚląski/pzpn/pm/


Wiadomości regionalne