Premiera filmu "Gierek"

fot. Katarzyna Herbuś/Radio Katowice

Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Do kin wchodzi film "Gierek". 

Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki I sekretarza po raz pierwszy trafiają na duży ekran. Z odtwórcami głównych ról Michałem Koterskim i Małgorzatą Kożuchowską, a także Antonim Pawlickim, tuż przed uroczystą premierą produkcji, która wczoraj odbyła się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, gdzie powstawały zdjęcia do filmu rozmawiała reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice