Szklane anioły, wyjątkowa biżuteria z węgla, ozdoby świąteczne a także wizyta, profesjonalne nagranie i spotkanie z dziennikarzami Radia Katowice – to wszystko można wylicytować na naszej antenie od godziny 10:00 do 14:00.
Biorąc udział w aukcji pomagają Państwo podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. To wyjątkowe miejsce, w którym dzieci z ubogich rodzin rozwijają pasje, otrzymują edukację oraz nawiązują przyjaźnie. Prócz udziału w aukcji można przekazać na rzecz Aniołów cegiełkę.
Dochód z akcji przeznaczymy na wsparcie dzieci – podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.
Jak mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów, radiowa licytacja to duże wsparcie finansowe.
Monika Bajka dodaje, że środki zebrane w ten sposób pozwolą podopiecznym domu spędzić święta w magicznej atmosferze, jednak chodzi też o codzienną pomoc.
O pracy z podopiecznymi stowarzyszenia mówiła na antenie Radia Katowice Barbara Frankowska, wychowawczyni Domu Aniołów Stróżów.
W ciągu zaledwie dwóch godzin słuchacze Radia Katowice przekazali stowarzyszeniu Dom Aniołów Stróżów prawie 11 tysięcy złotych. Dzwonią słuchacze z całego regionu i z zagranicy. Jest też sporo telefonów z katowickiego Załęża, gdzie mieści się Dom Aniołów Stróżów.
Jeden z przedmiotów przeznaczył na licytację trener, działacz sportowy i piłkarz Dariusz Dudek. To piłka z autografem.
W ubiegłym roku dzięki słuchaczom udało się zebrać ponad 25 tysięcy złotych na rzecz podopiecznych katowickiego Domu Aniołów Stróżów. Wierzymy, że w tym roku uda się pobić ten rekord.
Zobacz, co w tym roku trafi pod aukcyjny młotek! Ponadto, w trakcie trwania audycji będzie można przekaż na rzecz Aniołów cegiełkę – dowolną kwotę można będzie zadeklarować dzwoniąc do studia pod nr tel. 32 205 10 22 lub wysyłając SMS-a na numer: 515 297 458.
Każda osoba, która zadeklaruje wsparcie dowolną kwotą otrzyma od nas ręcznie wykonany podarunek – piękne, anielskie, drewniane serduszko
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów" prowadzi działalność pożytku publicznego na rzecz dzieci i młodzieży ze środowisk patologicznych oraz osób niedostosowanych społecznie, a także dla ich rodzin. W samym Załężu każdego dnia opiekuje się 70 dzieci, a programem ulicznym obejmuje 150 dzieci.