Finał Milenium Beach Soccer Cup 2017 ◙ ▶

Data: 18-06-2017

thumbnail
fot. Mariusz Masiarek

Zespół Tonio Team Sosnowiec zwyciężył w IX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Milenium Beach Soccer Cup, który odbył się w Gliwicach. W dwudniowych rozgrywkach wzięło udział 10 zespołów, w tym 6 z ekstraklasy oraz 4 z I ligi.

W finałowym spotkaniu piłkarze z Sosonowca po zaciętej walce pokonali aktualnego Mistrza Polski, z reprezentantami drużyny narodowej w składzie, drużynę KP Łódź 3:2.

Trzecie miejsce zajął zespół Hemako Sztutowo. Gospodarzem turnieju był UKS Milenium Gliwice.

Podczas dwóch dni rozgrywek nie zabrakło emocji sportowych z udziałem najlepszych zawodników beach soccera w Polsce, świetnych akcji i znakomitych goli, widowiskowej oprawy oraz atrakcji dla publiczności, która zapełniła Milenium Arenę w Gliwicach do ostatniego miejsca.

Mecze seniorów przeplatały spotkania najmłodszych adeptów piłki nożnej plażowej. W finałowych rozgrywkach "Zagraj z nami w piłkę na piasku" triumfowały zespoły UKS Milenium Gliwice, który prowadzi największą szkółkę beach soccera w Polsce.

To najlepszy turniej beach soccera w Polsce - można było usłyszeć wśród zawodników. Gospodarze zapowiadają już kolejną jubileuszową edycję w przyszłym roku. Tym razem postaramy się o międzynarodową obsadę. - zapewnia Marcin Wawrzynek, prezes UKS Milenium.

Pierwszy dzień Milenium Beach Soccer Cup - zobacz film i zdjęcia

Oto filmowy zapis ostatniego dnia Turnieju.

 

 

 

/rs/mm


Galeria

Trwa Milenium Beach Soccer Cup ◙
Wiadomości sportowe