Smog. Krystyny. Mecz.

Ustroń dołączył dziś do 9 miast uczestniczących w ogólnopolskim pilotażowym programie inwentaryzacji kotłów i monitoringu czystości powietrza. Projekt pod nazwą Zintegrowany system wsparcia polityki i programów ograniczenia niskiej emisji, pilotuje minister Piotr Woźny, pełnomocnik premiera ds. programu Czyste Powietrze, który wraz z burmistrzem Przemysławem Korczem złożył podpis pod dokumentem w ustrońskim Ratuszu. Świadkiem był nasz reporter.Na wielkiej, imieninowej mapie znalazło się kolejne miasto. Swoje imieniny Krystyny świętują w tym roku w Bydgoszczy. Charakterystyczne ciemnoróżowe kapelusze zobaczyć można było w każdym zakątku miasta. Tradycji stało się zadość. Hymn zjazdu rozbrzmiał na bydgoskim rynku punktualnie o 13:13. W tym roku wyjątkowo zagrany na dwie trąbki. Na wieczór zaplanowano spektakl w Operze Nova, śląską biesiadę i pokaz mody. Przypomnijmy, że autorką pomysłu wielkiej kryśkowej imprezy była nasza redakcyjna koleżanka, senatorka, świętej pamięci Krystyna Bochenek.Raków Częstochowa zagra z Legią Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski. Transmisja z tego spotkania na antenie Polskiego Radia Katowice na częstotliwości 98.4 MHz oraz na stronie internetowej www.radio.katowice.pl od godziny 18:00. To jedno z największych piłkarskich wydarzeń w Częstochowie, na które ciężko było zdobyć bilety, a stadion zapełniony będzie do ostatniego miejsca.INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl