Zamieć

fot. Marcin Rudzki

Biegi górskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Z roku na rok przybywa też nowych tego typu imprez. Jedną z najbardziej wymagających jest rozgrywana w Szczyrku Zamieć, czyli 24-godzinny bieg na Skrzyczne. Zawodnicy staną na stracie tego biegu za tydzień, a my już teraz razem z naszym reporterem, Marcinem Rudzkim, sprawdzamy jak wygląda trasa biegu.


Fotogaleria z trasy bieguponiżej, a na naszym radiowym profilu na Facebook´u można znaleźć krótki film ze zmagań naszego reportera podczas biegu na Skrzyczne.


Niezmiennie zachęcamy do aktywności fizycznej w każdym wieku i w każdym miejscu, ale pojawią się także nowe punkty w naszym programie. Zmorą każdego rodzica jest szperanie i szukanie ciekawych miejsc, w które można zabrać i które można pokazać najmłodszym. Teraz znajdziecie to u nas.

Liczymy także na Was. Nasz mail poruszajacy@radio.katowice.pl oraz profil facebookowy Radia Katowice są do Waszej dyspozycji. Podpowiadajcie, sugerujcie, informujcie. Nie tylko nas, ale również siebie wzajemnie.