Auto Radio – aktualne informacje drogowe


Wiesz więcej? Zadzwoń! 691 400 400.

 

REMONTY:

W Sosnowcu zamknięto dla ruchu jedną z głównych arterii miasta, fragment ulicy Armii Krajowej w Kazimierzu Górniczym, z powodu kompleksowego remontu. Wytyczono objazd. Wyłączenie z ruchu nie dotyczy autobusów komunikacji publicznej oraz dojazdów do posesji. Przebudowa ulicy potrwać może do końca roku.

W Chorzowie na ulicy Szpitalnej pod wiaduktem kolejowym  rozpoczęły się  roboty związane z usuwaniem awarii wodociągowej. W związku z czym zamknięte zostały pasy w kierunku ul. Armii Krajowej. Objazd prowadzili ulicami:  Leśną, Kołłątaja, i Piekarską. Utrudnienia potrwają do niedzieli. 

Na S1 w Mysłowicach nieczynny jest prawy pas w stronę Łodzi. Drogowcy pracują też w Sosnowcu na pasach w obu kierunkach. Ruch w tych miejscach jest spowolniony.

Na wyjeździe z Bytomia do Tarnowskich Gór na ulicy Strzelców Bytomskich w dzielnicy Stroszek przebudowa przepustu drogowego w rejonie skrzyżowania z ul. Objazdową. 

Na DK1 w Częstochowie w rejonie lotniska Rudniki zwężenie w obydwu kierunkach z powodu robót. Można ominąć to miejsce jadący w stronę łodzi zjazdem na drogę 91. Powrót na jedynkę to lewoskręt za miejscowością Rudniki. Jadąc na południe można roboty ominąć zjazdem w stronę Mykanowa i drogą wojewódzką 483, a dalej na południe w stronę Katowic, by za Częstochową wrócić na jedynkę.

Do końca czerwca utrudnienia w Istebnej, droga 941 jest przebudowywana, to trasa od granicy województwa do Wisły, w ramach prac przewidziano także budowę chodników i zatok autobusowych.


 


Stałe utrudnienia:

  arauto_01A4: Uwaga na utrudnienie na A4 na odcinku Mysłowice-Katowice. W miejscu prac ograniczenie prędkości do 110 km/h i tworzą się korki. To dokładnie 350. kilometr trasy. Korkuje się remontowany odcinek A4 w Katowicach na węźle Murckowska. Korki do bramek koło Gliwic oraz w Mysłowicach-Brzęczkowicach. Remonty i zwężenia na płatnym odcinku A4 w rejonie Jaworzna, ale ruch w każdą ze stron dwoma pasami.

ard88DK 88: nowe utrudnienie na skrzyzowaniu DK 88 w Gliwicach z autostradą A1 na węźle Gliwice Wschód. Trwa usuwanie nierówności na połączeniach DK 88 z autostradą A1 na węźle Gliwice Wschód. Prace będą się odbywały w czterech etapach. Teraz zamknięta jest łącznica na DK 88 w kierunku Bytomia - objazd wyznaczono przez ul. Tarnogórską w Gliwicach.

 ardk1DK 1: W Rząsawie do końca marca przyszłego roku wyłączona z ruchu jezdnia w kierunku Katowic.

 

radio_katowice

Słuchaj OnLine89.3 FM – Gliwice, 97.0 FM – Racibórz, 98.4 FM – Częstochowa, 102.2 FM – Katowice, 103.0 FM – Bielsko-Biała, 216.928 DAB+ – Katowice