Ronaldo... trafia..

23.32

No to mamy powtórkę... KARNE!!!

23.16

Zaczęła się druga połowa dogrywki... Jak to się skończy? Zastanawiają się kibice w Katowicach.

spodek_05_400.

23.13

Jeszcze jedna część. 15 minut walki o półfinał EURO 2016!

23.00

Rozpoczęli ... czy dotrzymamy do karnych? Czy sprawę rozwiążemy w 120 minutach?

_euro_0014_400

22.51

KONIEC. Dogrywka znowu! Na ten moment 1:1.

22.44

86 minuta.. Ronaldo się budzi... oby zaspał.

22.30

Doczekamy się gola? Pytają w Katowicach. Czekamy na Wasze zdjecia! radio@radio.katowice.pl

spodek_02_400.

22.15

Nie jest dobrze... momentami.. widać na twarzach kibiców

spodek_03_400.

22.04

Druga połowa. Kibicujemy... Czekamy na Wasze zdjecia! radio@radio.katowice.pl

Adam Małysz: musimy być bardziej agresywni i w drugiej połowie znów szukać szansy strzelenia. Ale będzie dobrze!

21.50

W przerwie wsparcie Gladiatora. Russel Crowe wie komu kibicować!

21.48

Przerwa... emocje.. w Marsylii i na antenie Radia Katowice Bitwa z Portugalią!

21.36

1:1 ... Gol dla Portugalczyków... Gramy dalej!

21.25

Agnieszka Radwańska wygrywa i juz kibicuje!

21.20

W oczekiwaniu na kolejnego gola! Strefa kibica pod Spodkiem w Katowicach!

spodek_01_400.

21.10

To najszybciej strzelony gol na EURO 2016 i drugi w histori pisze UEFA!!! LewanGOALski!!!!

21.05

Tak cieszy się Zabrze!

21.03

GOOOOOOL LEWANDOWSKI!!!!!!!!!! w 2 minucie!!!

21.00

No to zaczynamy!

euro_007_1_400

20.50

W Wiśle w domu Antoniego Pichniczka jest Jerzy Góra. Na antenie komentarze! Bitwa z Portugalią!

20.00

Już za chwilę zaczynamy!!! Specjalny program na naszej antenie Radio Katowice i on-line Między innymi do wygrania plecaki i kubki! Bartek Gruchlik i Tomek Gancarek już gotowi!!! A WY? ‪#‎POL‬ ‪#‎POR‬ :-) :-) Zobacz - Bitwa z Portugalią!

19.50

Jest skład na Portugalię! Zaskoczeni?

045258ca2fd2cee82266f07b5655c691_400

19.30

A tymczasem w Marsylii ...

19.20

Dzisiaj, 30 czerwca 2016 roku, w dniu kiedy polska reprezentacja z Portugalią pierwszy raz zagra o półfinał Mistrzostw Europy warto wspomnieć Włodzimierza i Euzebiusza Smolarków. Włodzimierz Smolarek, (jak po jego śmierci pisała portugalska prasa), 30 lat temu, podczas MŚ w Meksyku w 1986 roku, strzelił jedyną bramkę, prowadząc swoją drużynę do zwycięstwa w meczu fazy grupowej. 20 lat później, w 2006 roku, na Stadionie Śląskim, podczas eliminacji Mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii w 2008 roku, polską drużynę do zwycięstwa w meczu również poprowadził Smolarek -  Euzebiusz, syn Włodzimierza. Zdobył dwie bramki. Polska wygrała wówczas z Portugalią 2:1. Było to ostatnie zwycięstwo  polskiej drużyny nad Portugalią. 10 lat później, 30 czerwca 2016 roku, Polacy znowu zagrają z Portugalią. Tym razem będzie to najważniejszy mecz, spośród 10 dotychczas rozegranych spotkań. Stawką jest półfinał Mistrzostw Europy. Dla Polski nie zagra już Smolarek, ale zagra Christiano Ronaldo, który grał w 2006 roku.

Wspomnienie tych goli w naszym programie 20.00 ! Zobacz - Bitwa z Portugalią!

smolarek_02_400

19.10

Zawodnicy Ruchu Chorzów typują wynik meczu!

19.00

Hymn EURO 2016, który przygotował David Guetta jest już powszechnie znany.Francuski ambasador muzyczny tych mistrzostw zrobił jednak coś specjalnego! Teledysk „This One´s For You Poland” dedykowany dla biało-czerwonych. Zapraszamy do oglądania!

David Guetta feat. Zara Larson

18.50

Flaga sektorówka z Gliwic już w Marsyli!!! posłuchaj

flaga_sek_02_400

18.40

18.30

Księżna Daisy przyozdobiona w biało-czerwone barwy. "Do boju Polsko! Pszczyna Trzyma kciuki!!!"

Czekamy na Wasze zdjecia! radio@radio.katowice.pl

pszczyna_01

18.15

Mecz Polska – Portugalia mieszkańcy Częstochowy zobaczą na dużym ekranie w strefie kibica, którą przygotował Urząd Miasta. Czwartkowe spotkanie rozpocznie się o 21.00 i będzie je można oglądać na 25 metrowym telebimie z nagłośnieniem dla 1000 osób, zainstalowanym na placu Biegańskiego. Wcześniej odbędą się koncerty muzyczne, animacje sportowe dla dzieci i dorosłych.

czest_02_01

18.05

Kibicowanie w naszym regionie zaczęło się już rano w holu częstochowskiego Urzędu Miasta powstała strefa kibica... Pracownik urzędu miasta i sportowiec, Janusz Haszcz, który ze wszystkimi petentami rozmawia dziś o piłce nożnej.

posłuchaj

18.00

Piłkarski mecz Polska–Portugalia na Mistrzostwach Europy to najważniejsze sportowe wydarzenie  miesiąca, roku a może nawet  XXI wieku w Polsce.