Zagłębie zremisowało ze Śląskiem. Sześć goli na koniec kolejki.
27.08.2018
21:12:00

Zagłębie Sosnowiec zremisowało na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 3:3 w meczu kończącym szóstą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy.

Do przerwy goście prowadzili 2:0 po bramkach Marcina Robaka (11´) i Farshada Ahmadzadeha (25´). W drugiej połowie gospodarze strzelili trzy gole w dziewięć minut. Dwukrotnie do siatki trafił Vamara Sanogo (56´, 59´), a raz - Žarko Udovičić (65´). Remis Śląskowi dał Robak, który w doliczonym czasie drugiej połowy wykorzystał rzut karny. Od 61. minuty wrocławianie grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Augusto.