Karting. Krwawa olimpiada.

Trening czyni mistrza... zwykło się mówić. A przysłowia są bez wątpienia mądrością narodów. Wiedzą to z pewnością kierowcy rajdowi, zarówno Ci, którzy uprawiają ten sport profesjonalnie, jak i Ci, którzy traktują to jako hobby.

Ilość czasu, jaki poświecą na swoje doskonalenie, przekłada się na wyniki.

Wielu z nich zaczynało od gokartów. Wśród nich jest Bartosz Rybienik, z którym rozmawiała Anna Juśkiewicz.


Przez cały marzec w naszym województwie trwa I Krwista Olimpiada Międzyuczelniana.

Tych z państwa, którym taka nazwa kojarzy się z brutalnymi zmaganiami, uspokoimy - studenci rywalizują wyłącznie na polu oddawania krwi. Dziś mobilny punkt krwiodawstwa odwiedził katowicką Akademię Muzyczną.

A nasz reporter postanowił sprawdzić, co jest grane.INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl