Taneczna integracja

Zanim nauczą się konkretnych kroków, ćwiczą mięśnie, koordynację, równowagę, a także szeroko rozumianą świadomość swojego ciała. Mowa o dzieciach uczestniczących w integracyjnych warsztatach tanecznych w Miejskim Domu Kultury "Kazimierz" w Sosnowcu.

Zajęcia prowadzi Dariusz Kryla, który ma na swoim koncie liczne sukcesy. Teraz swoją wiedzę i dośwadczenie przekazuje innym. A wszystko w ramach hasła "Taniec to Twoja moc". Co dokładnie kryje się pod tym określeniem? To sprawdzała reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś. 


 

Zajęcia prowadzone są w ramach kampanii "Nie słyszę, nie widzę, nie mówię".Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice