Ludzie Radia

  • Piotr Ornowski

    Prezes Zarządu.
    Redaktor Naczelny Polskiego Radia Katowice.

  • Piotr Karmański

    Dyrektor Kreatywny.

  • Marek Ciepliński

    Dyrektor Programowy

  • Mariusz Masiarek

    Zastępca Dyrektora Programowego

  • Zespół Dziennikarski

  • Anetta Chlebica-Zawada

    Dziennikarka

  • Henryk Cierpioł

    Dziennikarz

  • Izabela Czerczer

    Dziennikarka

  • Dawid Damszel

    Dziennikarz

  • Marta Dobrowolska

    Dziennikarka

  • Anna Dudzińska

    Dziennikarka

  • Tomasz Gancarek

    Dziennikarz.

  • Jerzy Góra

    Dziennikarz.

  • Bartek Gruchlik

    Dziennikarz

  • Katarzyna Głuch-Juszkiewicz

    Dziennikarka

  • Sławomir Herman

    Dziennikarz. 

  • Kamil Jasek

    Dziennikarz

  • Anna Juśkiewicz

    Dziennikarz. 

  • Jarosław Juszkiewicz

    Dziennikarz

  • Gabriela Kaczyńska

    Dziennikarka

  • Łukasz Kałuża

    Dziennikarz. 

  • Krzysztof Klepczyński

    Dziennikarz

  • Ewelina Kosałka-Passia

    Dziennikarka

  • Jarosław Krajewski

    Dziennikarz

  • Monika Krasińska

    Dziennikarka

  • Paulina Kurek

    Dziennikarka

  • Iwona Kwaśny

    Dziennikarka

  • Agnieszka Loch

    Dziennikarka

  • Zdzisław Makles

    Dziennikarz

  • Marek Mierzwiak

    Dziennikarz

  • Tadeusz Musioł

    Dziennikarz.

  • Ewa Niewiadomska

    Dziennikarka.

  • Andrzej Ochodek

    Dziennikarz

  • Joanna Opas

    Dziennikarka

  • Cezary Orzech

    Dziennikarz

  • Wojciech Pacula

    Dziennikarz

  • Piotr Pagieła

    Dziennikarz

  • Wojciech Jerzy Poczachowski

    Dziennikarz

  • Marcin Rudzki

    Dziennikarz

  • Dariusz Schmidt

    Dziennikarz

  • Wojciech Skowroński

    Dziennikarz

  • Anna Sojka

    Dziennikarka 

  • Dorota Stabik

    Dziennikarka

  • Ryszard Stotko

    Dziennikarz

  • Agnieszka Strzemińska

    Dziennikarka 

  • Dominika Sygiet

    Dziennikarka

  • Maciej Szczawiński

    Dziennikarz

  • Łukasz Szwej

    Dziennikarz

  • Krzysztof Słabikowski

    Dziennikarz

  • Agnieszka Tatarczyk

    Dziennikarka

  • Beata Tomanek

    Dziennikarka

  • Jadwiga Woźnikowska-Skowrońska

    Dziennikarka

  • Józef Wycisk

    Dziennikarz

  • Jerzy Zawartka

    Dziennikarz

  • Maciej Bakes

    Dziennikarz.

  • Marlena Barasińska

    Redaktor techniczno-programowy.

  • Szymon Brandys

    Dziennikarz.

  • Agnieszka Ligarska-Köhler

    Kierownik Sekretariatu Programu.

  • Maria Pańczyk

    Senator RP. Inicjatorka konkursu "Po naszymu, czyli po śląsku".

  • Anna Sekudewicz

    Współpracownik

  • Danuta Skalska

    Redaktor "Lwowskiej Fali"

  • Sabina Skałka

    Dziennikarz.

  • Bogumił Starzyński

    Dziennikarz, publicysta.

  • Iwona Wieczorek

    Starszy dokumentalista, archiwstka.

  • Stanisław Wiera

    Dziennikarz, realizator nagrań. Pasjonuje się muzyką klasyczną, jazzem, muzyką filmową i elektroniczną.

  • Andrzej Zowada

    Dziennikarz

  • Dział Techniki

  • Andrzej Prugar

    Zastępca Dyrektora ds. Technicznych.

  • Andrzej Bochnar

    Referent ds. technicznych.

  • Jarosław Buława

    Specjalista ds. produkcji, realizator dźwięku.

  • Jan Czach

    Starszy specjalista informatyk.

  • Rafał "mc denko" Drabek

    Realizator dźwięku oraz autor audycji muzycznych. 

  • Narcyz Gitner

    Konserwator.

  • Marian Guzowski

    Realizator dźwięku.

  • Andrzej Istigniejew

    Starszy konserwator, elektroakustyk.

  • Krzysztof Kurek

    Realizator emisji dźwięku.

  • Jacek Kurkowski

    Od 1991 roku realizator dźwięku w Polskim Radiu Katowice.

  • Janusz Mielnik

    Specjalista ds. produkcji.

  • Piotr Myśliwiec

    Specjalista informatyk.

  • Wojciech Rzepka

    Realizator emisji dźwięku.

  • Robert Śpiewak

    Specjalista ds. produkcji.

  • Marek Szczepanik

    Specjalista informatyk.

  • Jerzy Waniek

    Realizator emisji dźwięku.

  • Aleksandra Ziomek-Lipowczan

    Realizator emisji dźwięku.

  • Zespół Współpracowników

  • ks. Damian Bednarski

    Doktor teologii, postulator rzymski w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego ks. Jana Machy, adiunkt w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. 

  • o. Krzysztof Czepirski OMI

    Przełożony domu zakonnego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Katowicach - Koszutce

  • ks. Stefan Czermiński

    Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Katowicach-Zarzeczu, moderator Ruchu Rodzin Nazaretańskich w archidiecezji katowickiej.

  • ks. Adam Fabiańczyk

    Notariusz Kurii Diecezjalnej w Gliwicach, student prawa kanonicznego na KULJP II w Lublinie. 

  • ks. Mirosław Godziek

    Doktor teologii, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha w Mikołowie, dziekan dekanatu Mikołów.

  • o. Tomasz Golonka

    Dominikanin, przeor konwentu i parafii Przemienienia Pańskiego w Katowicach. 

  • ks. Wiesław Hudek

    Doktor teologii, mgr lic. muzykologii, przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji Muzyki Sakralnej, duszpasterz organistów i środowisk twórczych.

  • ks. Michał Kowalski

    mgr lic. teologii, lic. komunikacji społecznej, doktorant na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Tychach

  • ks. Antoni Młoczek

    proboszcz katedry św. Mikołaja w Bielsku Białej

  • Dział Promocji i Marketingu

  • Grzegorz Zmuda

    Szef Promocji i Marketingu.

  • Ewa Ciastoń

    Specjalista ds. promocji.

  • Teresa Koziatek

    Specjalista ds. Public Relations.

  • Anetta Kłys-Hyska

    Zastępca szefa promocji i marketingu.

  • Bogdan Marcinkowski

    Specjalista ds. promocji.

  • Aneta Ochman

    Specjalista ds. promocji.

  • Karina Trząski

    Marketing manager.

  • Izabela Woźniczko

    Specjalista ds. promocji.

  • Administracja i Księgowość

  • Adam Janowicz

    Kierownik Sekcji Administracji

  • Paweł Małysz

    Główny księgowy.

  • Danuta Charmuszko

    Kierownik Biura Zarządu.

  • Agata Borońska-Mamaj

    Specjalista ds. zamówień publicznych.

  • Magdalena Marciniak

    Pracownik Biura Zarządu.

  • Magdalena Molecka

    Specjalista ds. płac i ubezpieczeń.

  • Dorota Mysior

    Specjalista ds. finansowo-księgowych.

  • Jolanta Odrobina

    Specjalista ds. handlowych.

  • Beata Wójcik

    Specjalista ds. kadr.