Ludzie Radia

  • Piotr Ornowski

    Prezes Zarządu
    Redaktor Naczelny Polskiego Radia Katowice

    sekretariat@radio.katowice.pl

  • Piotr Karmański

    Dyrektor Kreatywny

    karmanski@radio.katowice.pl

  • Mariusz Masiarek

    Dyrektor Programowy
    Zastępca Redaktora Naczelnego

    masiarek@radio.katowice.pl

  • Zdzisław Makles

    Zastępca Redaktora Naczelnego ds. programów lokalnych
    Dziennikarz

    red_czestochowa@radio.katowice.pl

  • Adam Janowicz

    Dyrektor ds. Techniki i Administracji

    janowicz@radio.katowice.pl

  • Paweł Małysz

    Dyrektor Finansowy
    Główny księgowy

    malysz@radio.katowice.pl

  • Zespół Dziennikarski

  • Łukasz Kałuża

    Dziennikarz
    Zastępca Dyrektora Programowego

    kaluza@radio.katowice.pl

  • Ewelina Kosałka-Passia

    Dziennikarka
    Zastępca Dyrektora Programowego

    kosalka@radio.katowice.pl

  • Samuel Baron

    Dziennikarz

    baron@radio.katowice.pl

  • Rafał Chirowski

    Dziennikarz

    chirowski@radio.katowice.pl

  • Anetta Chlebica-Zawada

    Dziennikarka

    chlebica@radio.katowice.pl

  • Marek Ciepliński

    Dziennikarz

    cieplinski@radio.katowice.pl

  • Henryk Cierpioł

    Dziennikarz

    cierpiol@radio.katowice.pl

  • Dawid Damszel

    Dziennikarz

    damszel@radio.katowice.pl

  • Marta Dobrowolska

    Dziennikarka

    dobrowolska@radio.katowice.pl

  • Tomasz Gancarek

    Dziennikarz

    gancarek@radio.katowice.pl

  • Jerzy Góra

    Dziennikarz

    gora@radio.katowice.pl

  • Bartek Gruchlik

    Dziennikarz

    gruchlik@radio.katowice.pl

  • Piotr Grzesiak

    Dziennikarz

    grzesiak@radio.katowice.pl

  • Katarzyna Głuch-Juszkiewicz

    Dziennikarka

    gluch@radio.katowice.pl

  • Katarzyna Herbuś

    Dziennikarka

    herbus@radio.katowice.pl

  • Sławomir Herman

    Dziennikarz 

    herman@radio.katowice.pl

  • Kamil Jasek

    Dziennikarz

    jasek@radio.katowice.pl

  • Anna Juśkiewicz

    Dziennikarz

    juskiewicz@radio.katowice.pl

  • Jarosław Juszkiewicz

    Dziennikarz

    juszkiewicz@radio.katowice.pl

  • Gabriela Kaczyńska

    Dziennikarka

    kaczynska@radio.katowice.pl

  • Krzysztof Klepczyński

    Dziennikarz

    klepczynski@radio.katowice.pl

  • Wojciech Kocjan

    Dziennikarz

    kocjan@radio.katowice.pl

  • Jarosław Krajewski

    Dziennikarz

    krajewski@radio.katowice.pl

  • Iwona Kwaśny

    Dziennikarka

    ikwasny@radio.katowice.pl

  • Małgorzata Lachendro

    Dziennikarka

    lachendro@radio.katowice.pl

  • Agnieszka Ligarska-Köhler

    Kierownik Sekretariatu Programu

    ligarska@radio.katowice.pl

  • Agnieszka Loch

    Dziennikarka

    loch@radio.katowice.pl

  • Marek Mierzwiak

    Dziennikarz

    mierzwiak@radio.katowice.pl

  • Tadeusz Musioł

    Dziennikarz

    musiol@radio.katowice.pl

  • Piotr Muszalski

    Dziennikarz

    muszalski@radio.katowice.pl

  • Ewa Niewiadomska

    Dziennikarka

    niewiadomska@radio.katowice.pl

  • Jolanta Odrobina

    Samodzielny specjalista Sekretariatu Programu

    odrobina@radio.katowice.pl

  • Joanna Opas

    Dziennikarka

    opas@radio.katowice.pl

  • Wojciech Pacula

    Dziennikarz

    pacula@radio.katowice.pl

  • Piotr Pagieła

    Dziennikarz

    pagiela@radio.katowice.pl

  • Marcin Rudzki

    Dziennikarz

    rudzki@radio.katowice.pl

  • Dariusz Schmidt

    Dziennikarz

    schmidt@radio.katowice.pl

  • Wojciech Skowroński

    Dziennikarz

    skowronski@radio.katowice.pl

  • Anna Sojka

    Dziennikarka 

    sojka@radio.katowice.pl

  • Dorota Stabik

    Dziennikarka

    stabik@radio.katowice.pl

  • Ryszard Stotko

    Wydawca internetowy

    stotko@radio.katowice.pl

  • Agnieszka Strzemińska

    Dziennikarka 

    strzeminska@radio.katowice.pl

  • Dominika Sygiet

    Dziennikarka

    sygiet@radio.katowice.pl

  • Maciej Szczawiński

    Dziennikarz

    szczawinski@radio.katowice.pl

  • Łukasz Szwej

    Dziennikarz

    szwej@radio.katowice.pl

  • Martyna Słabikowska

    Dziennikarka

    slabikowska@radio.katowice.pl

  • Krzysztof Słabikowski

    Dziennikarz

    slabikowski@radio.katowice.pl

  • Agnieszka Tatarczyk

    Dziennikarka

    tatarczyk@radio.katowice.pl

  • Beata Tomanek

    Dziennikarka

    tomanek@radio.katowice.pl

  • Jadwiga Woźnikowska-Skowrońska

    Dziennikarka

    jwoznikowska@radio.katowice.pl

  • Józef Wycisk

    Dziennikarz

    wycisk@radio.katowice.pl

  • Łukasz Łaskawiec

    Dziennikarz

    laskawiec@radio.katowice.pl

  • Zespół Współpracowników

  • Maciej Bakes

    Dziennikarz

    irbak@interia.pl

  • Szymon Brandys

    Dziennikarz

    brandys@radio.katowice.pl

  • Izabela Czerczer

    Dziennikarka

    red_czestochowa@radio.katowice.pl

  • Andrzej Ochodek

    Dziennikarz

    ochodek@radio.katowice.pl

  • Cezary Orzech

    Dziennikarz

    c_orzech@radio.katowice.pl

  • Maria Pańczyk

    Współpracowniczka

    sekretariat@radio.katowice.pl

  • Magdalena Pańczyk

    Dziennikarka

    panczyk@radio.katowice.pl

  • Wojciech Jerzy Poczachowski

    Dziennikarz

    sekretariat@radio.katowice.pl

  • Anna Sekudewicz

    Współpracowniczka

    sekudewicz@radio.katowice.pl

  • Danuta Skalska

    Współpracowniczka

    sekretariat@radio.katowice.pl

  • Konstancja Snopczyńska

    Dziennikarka

    k.snopczynska@gmail.com

  • Bogumił Starzyński

    Dziennikarz

    starzynski@radio.katowice.pl

  • Andrzej Zowada

    Dziennikarz

    zowada@radio.katowice.pl

  • ks. Leszek Szewczyk

    Koordynator prac Redakcji Programów Religijnych Polskiego Radia Katowice

    slady@radio.katowice.pl

  • ks. Michał Anderko

    Współpracownik

  • ks. Damian Bednarski

    Współpracownik

  • o. Krzysztof Czepirski OMI

    Współpracownik

  • ks. Stefan Czermiński

    Współpracownik

  • ks. Adam Fabiańczyk

    Współpracownik

  • ks. Mirosław Godziek

    Współpracownik

  • o. Tomasz Golonka

    Współpracownik

  • ks. Wiesław Hudek

    Współpracownik

  • ks. Wojciech Iwanecki

    Współpracownik

    wojciech.iwanecki@katowicka.pl

  • ks. Michał Kowalski

    Współpracownik

  • ks. Bartłomiej Kuźnik

    Współpracownik

  • ks. Antoni Młoczek

    Współpracownik

  • ks. Jacek Plech

    Współpracownik

  • o. Idzi Soroburski

    Współpracownik

  • ks. Marek Spyra

    Współpracownik

  • ks. Artur Stopka

    Współpracownik

  • ks. Marcin Wierzbicki

    Współpracownik

  • ks. Arkadiusz Witkowski

    Współpracownik

  • ks. Arkadiusz Wuwer

    Współpracownik

  • Dział Techniki

  • Andrzej Bochnar

    Zastępca Dyrektora ds. Techniki i Administracji

    bochnar@radio.katowice.pl

  • Jarosław Buława

    Specjalista ds. produkcji
    Realizator dźwięku

  • Jan Czach

    Specjalista ds. produkcji radiowej

    czach@radio.katowice.pl

  • Rafał "mc denko" Drabek

    Realizator dźwięku
    Autor audycji muzycznych

    drabek@radio.katowice.pl

  • Piotr Dyc

    Młodszy specjalista ds. technicznych

  • Narcyz Gitner

    Konserwator

  • Marian Guzowski

    Realizator dźwięku

    guzowski@radio.katowice.pl

  • Jakub Hyrja

    Realizator dźwięku

  • Andrzej Istigniejew

    Specjalista ds. produkcji radiowej

  • Krzysztof Kurek

    Realizator emisji dźwięku

  • Jacek Kurkowski

    Realizator dźwięku

    kurkowski@radio.katowice.pl

  • Janusz Mielnik

    Specjalista ds. produkcji

  • Piotr Myśliwiec

    Specjalista informatyk

    piotrek@radio.katowice.pl

  • Andrzej Prugar

    Współpracownik

    prugar@radio.katowice.pl

  • Wojciech Rzepka

    Realizator emisji dźwięku

  • Robert Śpiewak

    Specjalista ds. produkcji

  • Marek Szczepanik

    Informatyk

    szczepanik@radio.katowice.pl

  • Grzegorz Woś

    Realizator dźwięku

  • Aleksandra Ziomek-Lipowczan

    Realizator emisji dźwięku

  • Dział Promocji, Reklamy i Marketingu

  • Anetta Kłys-Hyska

    Koordynator ds. sprzedaży i marketingu

    klys@radio.katowice.pl

  • Ewa Ciastoń

    Specjalista ds. promocji

    ciaston@radio.katowice.pl

  • Maciej Hajduk

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

    hajduk@radio.katowice.pl

  • Teresa Koziatek

    Media & Public Relations

    koziatek@radio.katowice.pl

  • Patryk Kurasiewicz

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

    kurasiewicz@radio.katowice.pl

  • Karina Trząski

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

    trzaski@radio.katowice.pl

  • Leszek Wasiak

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

    wasiak@radio.katowice.pl

  • Aneta Ochman

    Koordynator ds. promocji

    ochman@radio.katowice.pl

  • Marcela Dudek

    Referent ds. Promocji

    dudek@radio.katowice.pl

  • Bogdan Marcinkowski

    Specjalista ds. promocji

    marcinkowski@radio.katowice.pl

  • Izabela Woźniczko

    Specjalista ds. promocji

    wozniczko@radio.katowice.pl

  • Administracja i Księgowość

  • Marlena Barasińska

    Samodzielny specjalista ds. archiwum

    barasinska@radio.katowice.pl

  • Agata Borońska-Mamaj

    Specjalista ds. zamówień publicznych

    boronska@radio.katowice.pl

  • Danuta Charmuszko

    Samodzielny specjalista Biura Zarządu

    charmuszko@radio.katowice.pl

  • Mirosław Madeja

    Inspektor ds. obronnych i OC
    Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

  • Magdalena Marciniak

    Samodzielny specjalista Biura Zarządu

    marciniak@radio.katowice.pl

  • Magdalena Molecka

    Specjalista ds. płac i ubezpieczeń

    molecka@radio.katowice.pl

  • Dorota Mysior

    Specjalista ds. finansowo-księgowych

    mysior@radio.katowice.pl

  • Klaudia Radziwończyk

    Specjalista ds. administracyjnych

    kradziwonczyk@radio.katowice.pl

  • Iwona Wieczorek

    Archiwistka

    wieczorek@radio.katowice.pl

  • Beata Wójcik

    Specjalista ds. kadr

    wojcik@radio.katowice.pl