Ludzie Radia Katowice

Piotr Ornowski

Piotr Ornowski

Prezes Zarządu.
Redaktor Naczelny Polskiego Radia Katowice.

Piotr Karmański

Piotr Karmański

Dyrektor Kreatywny.

Marek Ciepliński

Marek Ciepliński

Dyrektor Programowy

Mariusz Masiarek

Mariusz Masiarek

Zastępca Dyrektora Programowego

Zespół Dziennikarski

Zespół Dziennikarski

Anetta Chlebica-Zawada

Anetta Chlebica-Zawada

Dziennikarka

Henryk Cierpioł

Henryk Cierpioł

Dziennikarz

Izabela Czerczer

Izabela Czerczer

Dziennikarka

Dawid Damszel

Dawid Damszel

Dziennikarz

Marta Dobrowolska

Marta Dobrowolska

Dziennikarka

Anna  Dudzińska

Anna Dudzińska

Dziennikarka

Tomasz Gancarek

Tomasz Gancarek

Dziennikarz.

Jerzy  Góra

Jerzy Góra

Dziennikarz.

Bartek Gruchlik

Bartek Gruchlik

Dziennikarz

Katarzyna  Głuch-Juszkiewicz

Katarzyna Głuch-Juszkiewicz

Dziennikarka

Sławomir Herman

Sławomir Herman

Dziennikarz. 

Kamil Jasek

Kamil Jasek

Dziennikarz

Anna Juśkiewicz

Anna Juśkiewicz

Dziennikarz. 

Jarosław Juszkiewicz

Jarosław Juszkiewicz

Dziennikarz

Gabriela      Kaczyńska

Gabriela Kaczyńska

Dziennikarka

Łukasz Kałuża

Łukasz Kałuża

Dziennikarz. 

Krzysztof Klepczyński

Krzysztof Klepczyński

Dziennikarz

Ewelina Kosałka-Passia

Ewelina Kosałka-Passia

Dziennikarka

Jarosław Krajewski

Jarosław Krajewski

Dziennikarz

Monika Krasińska

Monika Krasińska

Dziennikarka

Paulina Kurek

Paulina Kurek

Dziennikarka

Iwona Kwaśny

Iwona Kwaśny

Dziennikarka

Agnieszka Loch

Agnieszka Loch

Dziennikarka

Zdzisław  Makles

Zdzisław Makles

Dziennikarz

Marek Mierzwiak

Marek Mierzwiak

Dziennikarz

Tadeusz Musioł

Tadeusz Musioł

Dziennikarz.

Ewa  Niewiadomska

Ewa Niewiadomska

Dziennikarka.

Andrzej Ochodek

Andrzej Ochodek

Dziennikarz

Joanna Opas

Joanna Opas

Dziennikarka

Cezary Orzech

Cezary Orzech

Dziennikarz

Wojciech Pacula

Wojciech Pacula

Dziennikarz

Piotr Pagieła

Piotr Pagieła

Dziennikarz

Wojciech Jerzy Poczachowski

Wojciech Jerzy Poczachowski

Dziennikarz

Marcin Rudzki

Marcin Rudzki

Dziennikarz

Dariusz Schmidt

Dariusz Schmidt

Dziennikarz

Wojciech Skowroński

Wojciech Skowroński

Dziennikarz

Anna Sojka

Anna Sojka

Dziennikarka 

Dorota Stabik

Dorota Stabik

Dziennikarka

Ryszard Stotko

Ryszard Stotko

Dziennikarz

Agnieszka Strzemińska

Agnieszka Strzemińska

Dziennikarka 

Maciej Szczawiński

Maciej Szczawiński

Dziennikarz

Łukasz Szwej

Łukasz Szwej

Dziennikarz

Krzysztof Słabikowski

Krzysztof Słabikowski

Dziennikarz

Agnieszka Tatarczyk

Agnieszka Tatarczyk

Dziennikarka

Beata Tomanek

Beata Tomanek

Dziennikarka

Jadwiga Woźnikowska-Skowrońska

Jadwiga Woźnikowska-Skowrońska

Dziennikarka

Józef Wycisk

Józef Wycisk

Dziennikarz

Jerzy Zawartka

Jerzy Zawartka

Dziennikarz

Maciej Bakes

Maciej Bakes

Dziennikarz.

Marlena Barasińska

Marlena Barasińska

Redaktor techniczno-programowy.

Szymon Brandys

Szymon Brandys

Dziennikarz.

Agnieszka Ligarska-Köhler

Agnieszka Ligarska-Köhler

Kierownik Sekretariatu Programu.

Maria Pańczyk

Maria Pańczyk

Senator RP. Inicjatorka konkursu "Po naszymu, czyli po śląsku".

Anna Sekudewicz

Anna Sekudewicz

Współpracownik

Danuta Skalska

Danuta Skalska

Redaktor "Lwowskiej Fali"

Sabina Skałka

Sabina Skałka

Dziennikarz.

Bogumił Starzyński

Bogumił Starzyński

Dziennikarz, publicysta.

Iwona Wieczorek

Iwona Wieczorek

Starszy dokumentalista, archiwstka.

Stanisław Wiera

Stanisław Wiera

Dziennikarz, realizator nagrań. Pasjonuje się muzyką klasyczną, jazzem, muzyką filmową i elektroniczną.

Andrzej Zowada

Andrzej Zowada

Dziennikarz

Dział Techniki

Dział Techniki

Andrzej Prugar

Andrzej Prugar

Zastępca Dyrektora ds. Technicznych.

Andrzej Bochnar

Andrzej Bochnar

Referent ds. technicznych.

Jarosław Buława

Jarosław Buława

Specjalista ds. produkcji, realizator dźwięku.

Jan Czach

Jan Czach

Starszy specjalista informatyk.

Rafał

Rafał "mc denko" Drabek

Realizator dźwięku oraz autor audycji muzycznych. 

Narcyz Gitner

Narcyz Gitner

Konserwator.

Marian Guzowski

Marian Guzowski

Realizator dźwięku.

Andrzej Istigniejew

Andrzej Istigniejew

Starszy konserwator, elektroakustyk.

Krzysztof Kurek

Krzysztof Kurek

Realizator emisji dźwięku.

Jacek Kurkowski

Jacek Kurkowski

Od 1991 roku realizator dźwięku w Polskim Radiu Katowice.

Janusz Mielnik

Janusz Mielnik

Specjalista ds. produkcji.

Piotr Myśliwiec

Piotr Myśliwiec

Specjalista informatyk.

Wojciech Rzepka

Wojciech Rzepka

Realizator emisji dźwięku.

Robert Śpiewak

Robert Śpiewak

Specjalista ds. produkcji.

Marek Szczepanik

Marek Szczepanik

Specjalista informatyk.

Jerzy Waniek

Jerzy Waniek

Realizator emisji dźwięku.

Aleksandra Ziomek-Lipowczan

Aleksandra Ziomek-Lipowczan

Realizator emisji dźwięku.

Zespół Współpracowników

Zespół Współpracowników

ks. Damian Bednarski

ks. Damian Bednarski

Doktor teologii, postulator rzymski w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego ks. Jana Machy, adiunkt w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. 

o. Krzysztof Czepirski OMI

o. Krzysztof Czepirski OMI

Przełożony domu zakonnego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Katowicach - Koszutce

ks. Stefan Czermiński

ks. Stefan Czermiński

Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Katowicach-Zarzeczu, moderator Ruchu Rodzin Nazaretańskich w archidiecezji katowickiej.

ks. Adam Fabiańczyk

ks. Adam Fabiańczyk

Notariusz Kurii Diecezjalnej w Gliwicach, student prawa kanonicznego na KULJP II w Lublinie. 

ks. Mirosław Godziek

ks. Mirosław Godziek

Doktor teologii, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha w Mikołowie, dziekan dekanatu Mikołów.

o. Tomasz Golonka

o. Tomasz Golonka

Dominikanin, przeor konwentu i parafii Przemienienia Pańskiego w Katowicach. 

ks. Wiesław Hudek

ks. Wiesław Hudek

Doktor teologii, mgr lic. muzykologii, przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji Muzyki Sakralnej, duszpasterz organistów i środowisk twórczych.

ks. Michał Kowalski

ks. Michał Kowalski

mgr lic. teologii, lic. komunikacji społecznej, doktorant na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Tychach

Dział Promocji i Marketingu

Dział Promocji i Marketingu

Grzegorz Zmuda

Grzegorz Zmuda

Szef Promocji i Marketingu.

Ewa Ciastoń

Ewa Ciastoń

Specjalista ds. promocji.

Teresa Koziatek

Teresa Koziatek

Specjalista ds. Public Relations.

Anetta Kłys-Hyska

Anetta Kłys-Hyska

Zastępca szefa promocji i marketingu.

Bogdan Marcinkowski

Bogdan Marcinkowski

Specjalista ds. promocji.

Aneta Ochman

Aneta Ochman

Specjalista ds. promocji.

Karina Trząski

Karina Trząski

Marketing manager.

Izabela Woźniczko

Izabela Woźniczko

Specjalista ds. promocji.

Administracja i Księgowość

Administracja i Księgowość

Adam Janowicz

Adam Janowicz

Kierownik Sekcji Administracji

Paweł Małysz

Paweł Małysz

Główny księgowy.

Danuta Charmuszko

Danuta Charmuszko

Kierownik Biura Zarządu.

Agata Borońska-Mamaj

Agata Borońska-Mamaj

Specjalista ds. zamówień publicznych.

Magdalena Marciniak

Magdalena Marciniak

Pracownik Biura Zarządu.

Magdalena Molecka

Magdalena Molecka

Specjalista ds. płac i ubezpieczeń.

Dorota Mysior

Dorota Mysior

Specjalista ds. finansowo-księgowych.

Jolanta Odrobina

Jolanta Odrobina

Specjalista ds. handlowych.

Beata Wójcik

Beata Wójcik

Specjalista ds. kadr.