Myzycznych wspomnień czar

24 lutego 2017


Zapraszamy do udziału w muzycznej wędrówce, która będzie przypomnieniem znanych, wzruszających i często zabawnych piosenek lat dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku, wykonywanych przez wielkie gwiazdy sceny: Jana Kiepurę, Hanke Ordonównę, Mirę Zimińską, Tolę Mankiewiczównę, Zulę Pogorzelską, Aleksandra Żabczyńskiego, Adolfa Dymszę, czy Eugeniusza Bodo.

Nastrojowe tanga miłosne, walce, slow-foxy, foxtroty, autorstwa tak wybitnych twórców jak Marian Hemar, Jerzy Jurandot, Henryk Wars, czy w końcu także Julian Tuwim, zabrzmią w znakomitych aranżacjach napisanych specjalnie dla zespołu Ad libitum - „Już nie zapomnisz mnie”, „Ach, spij kochanie”, „Umówiłem się z nią na 9”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Nic takiego”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Skarb ”i in. „Muzycznych wspomnień czar” to wokalne oraz wokalno-instrumentalne perełki ożywione wspaniałym, fachowym komentarzem, „kostiumami” z epoki, drobnymi elementami scenografii.

POCZUJECIE SIĘ PAŃSTWO JAK NA WSPANIAŁYM PROGRAMIE REWIOWYM DAWNYCH LAT. CZAR, UROK, MAGIA DAWNYCH MELODII I PEWNOŚĆ, ŻE PRZEZ KILKA POKONCERTOWYCH CHWIL ZASŁYSZANE SZLAGIERY BRZMIEĆ BĘDĄ W SERCU, MYŚLI I NA USTACH WIDZA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO POWROTU W MUZYCZNE LATA MINIONE…

Program „Ad libitum" został nagrany w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Katowicach, a w 2016 roku ukazała się także płyta.