Licytacja na rzecz Domu Aniołów Stróżów


Każdy z nas bez względu na wiek ma prawo do szczęścia i radości. 

Zwykle przed świętami najbardziej to sobie uzmysławiamy. Korzystając z tej atmosfery chcemy, podobnie jak przed rokiem, pomóc dzieciom z biednych rodzin. Nie bądź obojętny. 

Pamiętaj! 

Sobota, 8 grudnia, od godziny 9:00 na antenie Radia Katowice. 

Bądź Aniołem i pomóż Podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. 

Zobacz, jakie rzeczy czekają na Ciebie i wylicytuj.

Bądź dumny z faktu, że pomogłeś.

Zapraszają: Monika Bajka i Wojciech Skowroński.


Podczas Bożonarodzeniowej Charytatywnej Aukcji w Radiu Katowice wylicytować będzie można przedmioty stworzone przez studentów wydziału wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, których sponsorem jest DH Supersam. Poza tym przedmioty podarowały: firma Lilou oraz pracownia bro.kat. 

  1. Świąteczny zestaw ręcznych wyrobów studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w postaci stojaka na wino w kształcie renifera oraz sześciu niebanalnych podkładek na kieliszki, szklanki, czy kubki. Licytowane przedmioty mogą być ozdobą niejednego stołu, nie tylko podczas świąt. Cena wywoławcza 150 zł.
  2. Świąteczny zestaw ręcznych wyrobów studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach składający się z wyrzeźbionej choinki drewnianej o wysokości ok. 40 cm oraz 3 drewnianych trójwymiarowych bombek oraz 5 drewnianych trójwymiarowych gwiazd, które upiększa każdy świąteczny dom. Zestaw uzupełniony jest o małą ceramiczną choinkę wykonaną przez odbywających karę więzienia w Zakładzie Karnym w Zabrzu. Cena wywoławcza 150 zł. 
  3. Zarejestrowane i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Wykonane na podstawie własnych oryginalnych projektów wiernych filozofii marki. Z myślą o ludziach, którzy cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie. Produkty marki Lilou. Przedmiotem licytacji jest 2 cm pozłacany Anioł na klasycznym pozłacanym łańcuszku oraz pozłacany Aniołek na czerwonym sznurku. Cena wywoławcza 200 zł. 
  4. Duże serce z węgla. Autorski projekt pracowni Bro.kat z kolekcji klasyczne hochglance, czyli na wysoki połysk. Autorkami projektu tej niebanalnej biżuterii są Bogna Polańska oraz Roma Skuza. Do produkcji wisiorka wykorzystano węgiel, srebro próby 925 i sznurek. Serca ma szerokość 7 oraz wysokość 6 cm. Cena wywoławcza 200 zł. 

Cel aukcji: na codzienną pomoc dzieciom w świetlicach i klubach oraz na naprawę dachu w Domu na ul. Gliwickiej.