Radio Katowice
Radio Katowice / Relacje reporterów Radia Katowice
Rewitalizacja parku. Bezpieczne wakacje. Forum Innowacji. Piesi na przejściu.
22.06.2017
16:45:00

W Częstochowie poprawią się warunki dla osób wypoczywających latem nad wodą. Władze miasta zapowiadają rewitalizację Parku Lisiniec. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym roku, a ich efektem będzie powiększenie plaży przy zbiorniku Adriatyk, a także powstanie pomostów, ścieżek oraz budynku plażowego. Szczegóły w nagraniu Krzysztofa Słabikowskiego.


 

Od ponad miesiąca intensywnie pracują z dziećmi i młodzieżą. Wszytko po to, by było bezpiecznie, zwłaszcza w wakacje. W całej Polsce prowadzona jest policyjna akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" i to policjanci właśnie uczą, szkolą i przestrzegają. Policjantów z Zawiercia z mikrofonem wsparła nasza reporterka Gabriela Kaczyńska.


 

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji "Intarg" trwa w Katowicach. Prezentowane na targach rozwiązania i produkty wpisują się w myślenie o województwie śląskim, jako regionie nowoczesnym, w pełni korzystającym z rozwoju technologicznego. Młodych przedsiębiorców i wynalazców odwiedziła z mikrofonem Anna Sojka.


 

W ciągu ostatnich ośmiu lat o ponad 70 procent wzrosła liczba wypadków na przejściach dla pieszych. Śląska policja postanowiła walczyć z tymi niepokojącymi statystykami i rozpoczęła kampanię "Przejście oddaj pieszym". Akcję zainaugurowano dziś w Żorach. Oprócz niezwykłego gościa biorącego udział w kampanii była tam też nasza reporterka Monika Krasińska.
Radio Katowice / Audycje / Relacje reporterów Radia Katowice
Relacje reporterów Radia Katowice
 
 
 
 

Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Zobacz także Relacje reporterów Radia Katowice

Autopromocja
Kontakt

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach
Radio Katowice SA
ul. Ligonia 29, 40-036 Katowice
tel. +48 32 2005 400, fax +48 32 2005 581
e-mail: sekretariat@radio.katowice.pl
NIP 634-00-20-312
konto: ING BSK SA O/Katowice
IBAN: PL 57 1050 1214 1000 0007 0006 0692
Kod BIC (Swift): INGBPLPW
Redaguje zespół: Redakcja Nowych Mediów
tel. +48 32 2005 525, +48 32 2005 487
e-mail: radio@radio.katowice.pl

Copyright © by Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach Radio Katowice SA