Dama?...a może Król?

Dama?...a może Król? My mamy wyższą kartę i rozegramy to po studencku!

Na dobry początek wiosny na 101,2 FM ruszyło AS Radio, czyli Akademickie Studio Radia Katowice …radio tak studenckie jak żadne inne. Najlepsza muzyka i programy, audycje o was i dla was. Studencka kultura w eterze i on-line. Znajdziecie u nas wszystko czego szukacie w radiu.

Rozpoczęliśmy w środę 21 marca wieczorem i będziemy w każdą trzecią środę miesiąca, czyli w samym środku codzienności od 21:00 do 23:00. Bądźcie z nami i zapamiętajcie, AS nie bez powodu jest super kartą.Radio Katowice na częstotliwości 101,2 FM emituje programy adresowane do studentów śląskich uczelni. Zespół redakcyjny tworzą również studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W programach, które proponują pod wspólnym tytułem Akademickie Studio Radia Katowice, czyli AS Radio na 101,2 podejmowane będą tematy związane z życiem studenta, zarówno w sensie akademickim, jak i społeczno-kulturalnym. Jednym z filarów programu będzie prezentacja niezależnej, alternatywnej kultury studenckiej i muzyki. "Unikamy polityki", to motto zespołu redakcyjnego, który zaprasza koleżanki i kolegów do współpracy, a przede wszystkim do słuchania na 101,2 FM.