AS... drugi raz!

W kwietniowym programie usłyszycie między innymi, jaki sposób na utrzymanie dobrej relacji ze studentami ma profesor Wiesław Walentukiewicz. Zabierzemy Was także na spacer po remontowanym budynku rektoratu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Nasza ekipa wybrała się też na największe w regionie targi pracy, gdzie zapytaliśmy pracodawców, jakich studentów poszukują. Poza tym przygotowaliśmy m.in. solidną porcję informacji kulturalnych oraz niezmiennie dobrą, studencką muzykę!
Radio Katowice na częstotliwości 101,2 FM emituje programy adresowane do studentów śląskich uczelni. Zespół redakcyjny tworzą również studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W programach, które proponują pod wspólnym tytułem Akademickie Studio Radia Katowice, czyli AS Radio na 101,2 podejmowane będą tematy związane z życiem studenta, zarówno w sensie akademickim, jak i społeczno-kulturalnym. Jednym z filarów programu będzie prezentacja niezależnej, alternatywnej kultury studenckiej i muzyki. "Unikamy polityki", to motto zespołu redakcyjnego, który zaprasza koleżanki i kolegów do współpracy, a przede wszystkim do słuchania na 101,2 FM.