10. Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

Data: 07-05-2018

thumbnail
fot. facebook.com/eeckatowice

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Hali Spodek w Katowicach odbędzie się w dniach 14-16 maja jubileuszowa, 10. konferencja European Economic Congress. 

Będzie to szansa do dyskusji na istotne tematy biznesowe i ekonomiczne. Wśród zaproszonych gości nie brakuje przedstawicieli polskiego rządu, prezesów liczących się spółek oraz prelegentów.

Swój udział potwierdzili m.in.: Teresa Czerwińska, Jacek Czaputowicz, Jarosław Gowin, Jerzy Kwieciński, Beata Szydło, Krzysztof Tchórzewski oraz Anna Zalewska.

Nie zabraknie prezesów państwowych spółek, takich jak PKP, czy PLL LOT, jak również przedstawicieli firm zagranicznych. Obecność potwierdził również Liu Guangyuan, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Katowice zaszczyci więc czołówka polityków oraz ekspertów z różnych zakątków świata.

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego wziąć będzie można udział w ponad 150. sesjach dyskusyjnych. Będzie to rekordowa liczba w stosunku do edycji poprzednich. Konferencji towarzyszyć będzie także trzecia edycja dwudniowego European Start-up Days, czyli spotkania mającego na celu rozwój i współpracę młodych, innowacyjnych firm.

/pg/

 

 

Wiadomości gospodarcze