Wspólnota w branży lotniczej

fot. ks. Bartłomiej Kuźnik
"Kilometr autostrady prowadzi donikąd, kilometr pasa startowego – w każdy zakątek świata".
 
Takich myśli-perełek przywiózł nam do studia "Śladów" nasz kolejny gość bardzo wiele. Pan Aleksander Pytel jest pilotem samolotów pasażerskich w stopniu Starszego Pierwszego Oficera. Ma 4000 wylatanych godzin i coraz większe doświadczenie w ruchu powietrznym między wieloma lotniskami europejskimi i nie tylko. Razem z ks. Bartkiem Kuźnikiem będą szukali śladów ludzkiej "Wspólnoty" w szeroko rozumianej branży lotniczej. Serdecznie Państwa zapraszamy! 
 


Magazyn religijny Radia Katowice w każdy poniedziałek 19.15

W programie prezentowane są najnowsze informacje z życia i działalności Kościoła katolickiego (powszechnego i lokalnego) i Kościołów zrzeszonych w Śląskim Oddziale Polskiej Rady Ekumenicznej oraz zapowiedzi najważniejszych wydarzeń religijnych nadchodzącego tygodnia.

Zasadniczą częścią audycji jest Temat wieczoru. W kolejne poniedziałki miesiąca prezentowane są: społeczne nauczanie Kościoła, chrześcijańskie inspiracje we współczesnej kulturze,informacje o życiu i działaniu poszczególnych parafii, zakonów, zgromadzeń ruchów i stowarzyszeń, debaty o ważnych sprawach Kościoła i regionu oraz aktywności ludzi młodych w Kościele.

W ramach audycji pojawiają się również odpowiedzi na pytania nadesłane do Redakcji.

slady@radio.katowice.pl