Remis GKS. Ważny punkt w starciu z ŁKS.

GKS Katowice nie wykorzystał atutu własnego boiska i zremisował z ŁKS Łódź 1:1, mimo, że do 90. minuty prowadził 1:0. 

Z potknięcia beniaminka z Łodzi skorzystała Sandecja, która ograła Odrę 2:0 i wskoczyła na drugą pozycję. W Niecieczy minimalnie lepsza okazała się ekipa Bruk-Bet Termalica, która pokonała 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zwycięską serię podtrzymali gracze PGE FKS Stali Mielec, którzy wygrali z Puszczą Niepołomice. Trzy punkty do swojego dorobku dopisała także Chojniczanka, która pewnie pokonała Wigry Suwałki.

GKS KATOWICE – ŁKS ŁÓDŹ 1:1

Katowiczanie wciąż nie potrafią się przełamać na własnym boisku. Tym razem ekipa Dariusza Dudka zremisowała 1:1 z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi. GieKSa pozostaje z 1 zwycięstwem na koncie przy Bukowej. Dzięki remisowi, katowiczanie minimalnie poprawili swoją sytuację w tabeli, wyprzedzając o 1 punkt Garbarnię Kraków. Dla ŁKS-u był to 2 z rzędu remis w lidze. Podział punktów w Katowicach sprawił, że podopieczni Kazimierza Moskala stracili pozycję wicelidera Fortuna 1 Ligi. Kontybuują jednak serię 12 meczów bez porażki.

GKS Katowice: Baran - Tabiś, Frańczak, Remisz, Wawrzyniak, Mączyński - Błąd (82 Woźniak), Piesio (75. Kurowski), Łyszczarz, Puchacz - Śpiączka.

ŁKS Łódź: Kołba - Bogusz, Juraszek, Sobociński, Rozmus, Bryła (46. Fernandez), Kalinkowski (63. Łuczak), Piątek, Bielak (77. Radionow), Wolski - Kujawa.

/mm/