Infostrada - magazyn reporterów

thumbnail

INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy.

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl


Szczyrk. WOŚP. Beskidy.

Data: 10-01-2019


Wracamy do Szczyrku, do "batalii z zimą" na różnych frontach, także medialnych... Wiemy, że zapadły istotne decyzje zmieniające organizację ruchu na drodze wojewódzkiej 942 przez Szczyrk. Sprawę przybliża Wojciech Pacula.Już w najbliższą niedzielę na całym świecie grać będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod dyrekcją Jerzego Owsiak. W Zawierciu dokładnie z Szkole Podstawowej nr 5, orkiestra od kilku tygodni się stroiła, po to by zacząć grać już dziś. Do wieczora w tamtejszej szkole potrwa wielki koncert- połączony z akcjami profilaktycznymi poświęconymi bezpieczeństwu. W tym roku orkiestra Owsiaka zagra po raz 27, a będzie to granie dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wielki finał już w najbliższą niedzielę.Obfite opady śniegu w Beskidach spowodowały, że wiele miejsc zostało odciętych od świata. Tam gdzie nie może dotrzeć pogotowie ratunkowe docierają ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na nich zawsze można liczyć o czym w relacji naszego reportera.
Prowadzą
Infostrada - magazyn reporterów

24-12-2018 Wigilia. Święta.

21-12-2018

13-11-2018