Jan Błędowski & Joey Tenuto & The BW Project LIVE.

fot. Ryszard Stotko

Kolejny koncert na scenie Radia Katowice w Riedel Music Club w ramach wspólnego przedsięwzięcia Sebastiana Riedla i Radia Katowice. 

W Tychach wystąpił Jan Błędowski (lider grupy Krzak) z niemieckim zespołem The BW Project i gościem specjalnym, amerykańskim wokalistą i gitarzystą Joey Tenuto z Florydy.

Jan Błędowski ostatnie 3 lata regularnie występuje, i to z dużym sukcesem, w amerykańskich klubach na Florydzie z Joey Tenuto i jego zespołem.

To już druga trasa koncertowa po Polsce tego duetu wraz z niemieckim The BW Project. Zagrają utwory z repertuaru grupy Krzak i standardy Chicago Blues.

Przed występem, Jan Błędowski odpowiedział na kilka pytań. Dlaczego zaczął grać, z czym wiążą się powroty na Górny Śląsk oraz czym jest dla niego blues? Rozmawiała Aleksandra Siążnik.To był gorący wieczór! Zapis transmisji z koncertu poniżej. 
Gośćmi porannego programu Radia Katowice byli Jan Błędowski i Joey Tenuto, którzy w czwartek (17.01) wystąpili na scenie Radia Katowice w Riedel Music Club. Nie mogło zabraknąć także organizatora, Sebastiana Riedla. 
Radiowe Wydarzenia