Kawiarenka dla Seniora. Policja na stoku. Z Katowic do Panamy.

Dziś Dzień Babci. Z tej okazji w Częstochowie podsumowano kolejną edycję akcji Kawiarenka dla Seniora.

W ramach niej osoby powyżej 60. roku życia mogły za symboliczną złotówkę wypić kawę lub herbatę w 17 lokalach gastronomicznych na terenie Częstochowy. Szczegóły w nagraniu Krzysztofa Słabikowskiego. 


Trwa akcja "Bezpieczne ferie 2019". Jak co roku, działania prewencyjne policjantów skierowane są do dzieci i dorosłych wypoczywających w Beskidach.

W akcję wpisana jest także kampania MSWiA pod nazwą "Kręci mnie bezpieczeństwo... na stoku". Już za kilka dni w słonecznej Panamie (teraz jest tam 30 stopni Celsjusza!) rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży. Będą nas tam reprezentować młodzi z katowickiego Podlesia.

Grupa 17 osób leci do Ameryki Środkowej, żeby spotkać się z Papieżem i młodzieżą z całego świata. Tuż przed wyjazdem na lotnisku z uczestnikami wyjazdu rozmawiała reporterka Radia Katowice.INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl