Ćwiczenia na lodzie. "Mój przyjaciel stres".

Jak radzić sobie ze stresem uczą najmłodszych uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego imienia Adama Mickiewicza w Katowicach . Lena Rozpara, Jagoda Toborek i Piotr Walęga to współautorzy projektu "Bezchmurnie" . W rjego ramach odwiedzają dzieci w szkołach podstawowych i gimnazjach by przedstawiać techniki radzenia sobie z emocjami i presją otoczenia. Podczas takiej lekcji w Szkole Podstawowej nr 21 w Katowicach - Podlesiu była reporterka Radia Katowice Agnieszka Loch.


Dzieci z naszego województwa wkrótce rozpoczną ferie zimowe. Aura w tym roku jest iście zimowa, a to powoduje, że dzieci chętnie korzystają z aktywności na wolnym powietrzu. Dziś na kąpielisku Słupna w Mysłowicach strażacy wraz z policjantami pokazywali jak można spędzić bezpiecznie ten czas i przestrzegali dzieci i młodzież przed wchodzeniem na lód, bo skutki takiego wejścia mogą być tragiczne...
Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl