Kobiety w biznesie - trwa konkurs Katowickiej SSE

„Kobiety w biznesie” każdego dnia nie tylko napędzają gospodarkę, ale także tworzą jej nowe gałęzie. Jak zostać kobietą sukcesu i przyczyniać się do rozwoju przedsiębiorczości w Regionie i w Polsce? Aktywnych kobiet w biznesie jest coraz więcej. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A (KSSE) organizuje specjalny konkurs.

- Każda z businesswoman jest inspiracją, ma swoją własną receptę na sukces. Łączy je odwaga, determinacja i wytrwałość, profesjonalizm i chęć rozwoju – przekonuje zastępca prezesa KSSE prof. AWSB dr hab. Barbara Piontek.

Zapraszamy Was do konkursu fotograficznego, w którym chodzi o to, żeby pokazać efekty tej recepty na sukces lub rozwoju zawodowego kobiet – dodaje.

- Firmy, które wykorzystują potencjał kobiet wiele zyskują. Przekonali się o tym już nasi przedsiębiorcy – podkreśla Ewa Stachura-Pordzik, wiceprezes KSSE, kierująca Podstrefą Tyską KSSE. 

Kobiety potrafią z powodzeniem łączyć różne życiowe role, korzystać z tego doświadczenia i prowadzić równolegle nawet kilka projektów. To często nasza przewaga. Pokażcie to na konkursowych zdjęciach. Zapraszamy! – dodaje.

Konkurs KSSE „Kobiety w biznesie” trwa do 7 marca 2019 r. Żeby wziąć udział wystarczy przede wszystkim zrobić autorskie zdjęcie „Kobiety w biznesie”.

Do wygrania spotkanie w siedzibie Katowickiej SSE, przy Wojewódzkiej 42 z kobietami – prezeskami KSSE: Barbarą Piontek i Ewą Stachurą-Pordzik oraz nagrody pieniężne za trzy pierwsze miejsca!

Szczegóły na fanpage KSSE na FB: @KatowickaSSE

Rozstrzygnięcie Konkursu już 8 marca 2019 r.