Znamy zwycięzców konkursu "Śląska Nagroda Jakości"

W Chorzowie po raz kolejny zostaną wręczone nagrody 16. Edycji Konkursu "Śląska Nagroda Jakości" oraz certyfikaty 4. Edycji Programu "Stawiamy na Jakość".

W gronie laureatów nagród zespołowych konkursu znaleźli się m.in. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bytomiu, Conbelts Bytom SA, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu Zdroju oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.

Laureatami Indywidualnych Śląskich Nagród Jakości zostali: w kategorii „PRAKTYKA” – posłanka Mirosława Nykiel, w kategorii „NAUKA” – Profesor Adam Maciejewski - Kierownik Zespołu Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej w Klinice Chirurgii Onkologicznej Gliwickiego Oddziału Instytutu Onkologii, z kolei w kategorii „PROMOCJA” – Orkiestra Szkoły Muzycznej Szafranków w Rybniku.

Laureatem Specjalnej Honorowej Śląskiej Nagrody Jakości został Profesor Jerzy Buzek.

Celem Konkursu "Śląska Nagroda Jakości" jest promocja i wdrażanie w regionie nowoczesnych koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem, promocja śląskich przedsiębiorstw i organizacji osiągających bardzo dobre wyniki w zarządzaniu oraz popularyzacja wśród podmiotów gospodarczych projakościowego sposobu myślenia.

Autor: Piotr Pagieła


Wiadomości regionalne