Zloty. Pielgrzymka.

Na Jasną Górę przybyła dziś rolkowa pielgrzymka z Wrocławia. Ich podróż trwała 4 dni i mierzyła ponad 220 kilometrów. W pielgrzymce wzięło udział ponad 60 pątników. Choć ruszała ona z Wrocławia, to znaleźli się w niej też mieszkańcy Województwa Śląskiego. Szczegóły w nagraniu Krzysztofa Słabikowskiego. 


 

Są takie zespoły muzyczne, które dzisiaj noszą już miano kultowych. Przy ich muzyce dorastały pokolenia, od zawsze wzbudzały zainteresowanie, nie tylko muzyką, ale przede wszystkim tym, co działo się wokół nich. Niektóre, do dzisiaj przyciągają nowych fanów. Co za tym stoi i jaka jest geneza fan-clubów? Najlepiej sprawdzić to w praktyce. W poszukiwaniu odpowiedzi, nasza reporterka, Aleksandra Siążnik, udała się na zlot fanów Depeche Mode.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice