Osteopatia. Wieża kontroli lotów.

Ma 46 metrów wysokości i kosztowała ponad 25 milionów złotych. Na lotnisku w Pyrzowicach otwarto nową wieżę kontroli lotniska.

To inwestycja Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, więc naszą reporterkę Joannę Opas w nowym obiekcie przywitał pełniący obowiązki prezesa agencji, Janusz Janiszewski.


Tę metodę leczenia wynaleziono już ponad 100 lat temu za oceanem. Mimo to, w Polsce wciąż nie jest tak popularna, jak w Stanach.

Chorzowski szpital odwiedziła jedna z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie medycyny manualnej, konkretnie osteopatii – Mary Banihashem. Specjalistka wyjaśniała lekarzom, jak odpowiedni ucisk może wyłączyć ból stawów i kości. Czy ta metoda ma szanse się przyjąć na stałe? Czy osteopatia faktycznie pomaga?INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl