Mikołaje. Wieńce dla Caritasu.

Obrodziło Mikołajami w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Nie jeden, lecz kilku świętych odwiedziło dziś małych pacjentów katowickiego szpitala. Jeden z nich był bardziej tradycyjny, inni podjechali w warczących saniach, całość natomiast zarejestrował reporter Polskiego Radia Katowice, Kamil Jasek.


Przedstawiciele władz samorządowych, najważniejszych instytucji a także komendanci straży pożarnej i policji również spoza naszego regionu zasiedli dziś przy stole w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach we wspólnym celu. Było nim stworzenie niepowtarzalnych świątecznych stroików, z których dochód trafi za pośrednictwem Caritas, do najbardziej potrzebujących. Zmaganiom z nietypowym, szczególnie dla niektórych wyzwaniem, przyglądała się nasza reporterka Katarzyna Herbuś.
INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl