Koronawirus- porady.

Koronawirus zawładnął mediami, choć w "Wysypisku" postaramy się zakończyć ten temat na kilku ważnych poradadach. Podobno najlepsze co możemy zrobić, to oprócz unikania dużych skupisk ludzkich i częstego mycia rąk - dbać o odporność. W naszym programie powiemy także o zielonym budżecie Katowic, o ekodotacjach w Częstochowie i zmianach klimatu, które można zauważyć podczas podróży i urlopów.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.


wfosigw_400

Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.Wysypisko