Caritas Archidiecezji Częstochowskiej przekazała respiratory. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej.

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej przekazała dziś szpitalom respiratory kupione w ramach akcji Wdzięczni Medykom. Pięć respiratorów trafiło do szpitali w Częstochowie, Pajęcznie i Zawierciu.


Najpierw festiwal miał być, potem - z powodu pandemii - miało go nie być, teraz wiadomo, że będzie pod koniec sierpnia ale w jakiej formie - tego do końca nie wie nikt: na żywo, czy online. 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej przyciąga do Bielska-Białej nie tylko dzieci ale i dorosłych, których kilkaset przesłuchano właśnie w Bielskim Centrum Kultury. Oczywiście po łączach.


Festiwalowi wykonawcy nie ulegli koronawirusowi: śpiewają na łączach, tańczą a nawet prezentują całe scenografie. A najlepszych zobaczymy (na żywo, 29 sierpnia. A w Bielskim Centrum Kultury na przesłuchaniach był Jarosław Krajewski.


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl