Dzielmy się jedzeniem. Food sharing w Sosnowcu.

Dzielmy się jedzeniem - zachęcają organizatorzy grupy food sharing'owej w Sosnowcu. Jeśli w lodówce zalega Państwu żywność ze zbliżającym się końcem daty ważności do spożycia, proszę słuchać uważnie. O tym co zrobić z nadmiarową ilością jedzenia opowiedzą Natalia Habrajska, Piotr Wilczyński i Damian Łukowiak:


 

Grupa istnieje na facebooku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę foodsharing w Sosnowcu i zapisać się do grupy, na której osoby chcące podzielić się jedzeniem wrzucają wiadomości z informacjami co mają na wymianę. Rozmowę przeprowadziła Paulina Pikiewicz. 

P. Pikiewicz 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl