Szkoła w strefie żółtej

Ten rok szkolny zaczął się bardzo nietypowo. 

W klasach i na korytarzach nie jest już tak gwarnie i radośnie, a dziecięcy, zazwyczaj nieokiełznany żywioł, musiał tym razem zostać ujarzmiony. Wszystko z powodu trwającej epidemii, która odbija się na funkcjonowaniu praktycznie wszystkich przedszkoli i szkół w kraju. W regionach o podwyższonym reżimie sanitarnym obostrzenia są jeszcze bardziej dotkliwe. Do jednej ze szkół funkcjonujących w tak zwanej żółtej strefie wybrał się nasz reporter Wojciech Kocjan. Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl