Kino na granicy. W tym roku wirtualnie.

fot. Ryszard Stotko/Radio Katowice

Po dwóch nieudanych próbach zorganizowania przeglądu filmowego Kino na Granicy w tradycyjnej formie, organizatorzy podjęli decyzję o realizacji tegorocznej edycji w wirtualnej odsłonie. 

Festiwal on-line rozpoczyna się w poniedziałek o godzinie 17:00 i potrwa do 29 listopada. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowanie polskim, czeskim i słowackim kinem. 

— To już 22. edycja imprezy łączącej nasze kraje i obie części miasta, Cieszyna i Czeskiego Cieszyna i nikt by nie pomyślał rok temu, że będziemy ją organizować on-line — mówi dyrektor Kina na granicy Jolanta Dygoś.

Szczegóły dotyczące festiwalu można znaleźć na stronie www.kinonagranicy.pl a festiwalem zainteresował się Szymon Brandys.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl