OFF Club 2020: Coals

fot. OFF Club / Facebook

Festiwale często odbywają się w miastach, ale wymagają zwykle od fanów znalezienia się w jednym określonym miejscu i czasie, tak też jest w przypadku OFF Festivalu. Nowa formuła OFF Clubu zakłada odwrócenie tej zasady. 

OFF Club 2020 w nowej formule na nowe czasy. To koncepcja koncetów online, które nie tylko są ucztą muzyczną, ale także wizualną. To muzyczna podróż przez miasto, które jest domem OFF Festivalu, czyli Katowice. Od 1 grudnia, kolejno w każdy wtorek muzyka zagości w różnych wyjątkowych i nieoczywistych miejscach. 

Myślę, że to będzie całkiem inne doświadczenie niż czas na festiwalu, koncerty online nie zastąpią nam normalnych spotkań muzycznych - mówi Artur Rojek

Kolejno odkrywamy przed Państwem nieoczywiste koncertowe miejsca w Katowicach razem z Olą Siążnik i OFF Clubem. Tym razem, ponownie w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Szopienicach, jednak tym razem zespół Coals zaczaruje to miejsce marzycielskim popem.


Koncert otworzą organy, w końcu Coals zagrali na chórze kościoła. Śląski duet futurystyczno-duchologiczny zbierze nas do swojego labiryntu 8 grudnia o 18:00 na stronach OFF Festivalu.


/as/


Wiadomości kulturalne