OFF Club 2020: Trupa Trupa

fot. OFF Festival Katowice

Festiwale często odbywają się w miastach, ale wymagają zwykle od fanów znalezienia się w jednym określonym miejscu i czasie, tak też jest w przypadku OFF Festivalu. Nowa formuła OFF Clubu zakłada odwrócenie tej zasady. 

Kolejnym przystankiem podczas muzycznej podróż przez miasto, które jest domem OFF Festivalu jest Walcownia, czyli Muzeum Hutnictwa Cynku. Wydaje się, że miejsce jest odpowiednim domem dla muzyki zespołu Trupa Trupa, a co sądzi o tym Grzegorz Kwiatkowski, sprawdziła Ola Siążnik.


Trzecia odsłona tegorocznego OFF Clubu to kumulacja myśli, filozofii i dobrego brzmienia, ale czy to jest odpowiedź na pytanie, co to znaczy być OFF? - Muzykę należy dzielić na dobrą i złą, a nie na gatunki - podkreśla Artur Rojek, dyrektor kreatywny festiwalu.

Czy dobre recenzje zawsze świadczą o sukcesie zespołu? Jaki wpływ ma miasto na twórczość? O rewolucyjnym Gdańsku i gościnnym Śląsku opowiadał Grzegorz Kwiatkowski z Trupa Trupa.


Nieważne są szufladki, najważniejsza jest muzyka - mówi Kwiatkowski

Muzyczna uczta ponad podziałami rusza 15 grudnia o 18:00 na kanale OFF Festival Katowice. Kolejne przystanki OFF Clubu 2020 odkryjemy już za miesiąc. 


/as/Wiadomości kulturalne