Co dalej z Parkiem Rozkówka w Będzinie?

fot. Katarzyna Herbuś/Radio Katowice

Choć już cieszy oko mieszkańców, a prace wyglądają na zakończone to z punktu widzenia prawa wciąż jest placem budowy. Mowa o części Parku Rozkówka w Będzinie i związanej z nim modernizacji. 

Inwestycja opiewająca na kwotę blisko 2,8 mln złotych miała zakończyć się już latem ubiegłego roku, jednak do chwili obecnej nie została odebrana. Zdaniem wykonawcy na drodze stanęła pandemia. Urząd Miasta tłumaczy zaś, że poszedł na rękę przedsiębiorcy bowiem z uwagi na trudny okres terminy zakończenia prac wydłużano. Dodatkowo finalnie przy próbie odbioru inwestycji stwierdzone zostały wady i ponad trzydzieści usterek. 

Czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie? Sprawie postanowiła przyjrzeć się Katarzyna Herbuś.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice