Piast Gliwice - Górnik Zabrze. Transmisja z Derbów Śląska w Radiu Katowice.

fot. piast-gliwice.eu

Ostatnie spotkanie 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy zapowiada się bardzo ciekawie. Transmisja z meczu Piast Gliwice - Górnik Zabrze w Radiu Katowice.

Oba zespoły przystąpią do tego spotkania podrażnione ostatnimi rezultatami. Piast w tygodniu przegrał walkę o finał Pucharu Polski z Arką Gdynia. Górnik w ostatniej kolejce przegrał na własnym boisku z beniaminkiem z Poznania.

W lidze gliwiczanie radzą sobie niemal rewelacyjnie. Podopieczni Waldemara Fornalika są od 6 spotkań niepokonani. W ostatnich dwóch spotkaniach odnieśli komplet zwycięstw i do podium tracą 6 punktów.

Górnik do poniedziałkowego rywala traci tylko 2 punkty. Zabrzanie w ostatnim czasie grają w kratkę, ale derby rządzą się swoimi prawami. W pierwszym meczu tego sezonu między tymi zespołami, przy Roosevelta, Piast wygrał 2:1. Spotkanie to będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej. 

Mecz Piast Gliwice - Górnik Zabrze rozpocznie się o godzinie 18.00. Będzie go można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze:

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html

Autor: Piotr Muszalski/pm/