Raków Częstochowa - Lech Poznań. Transmisja w Radiu Katowice.

fot.rakow.com

W meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy Raków Częstochowa podejmie poznańskiego Lecha. Transmisja z tego spotkania w Radiu Katowice.

Do Bełchatowa przyjeżdża zespół po przejściach. Poznaniacy od 4 spotkań nie zaznali smaku zwycięstwa. W międzyczasie na ławce trenerskiej Dariusza Żurawia zastąpił Maciej Skorża. Mecz z Rakowem będzie jego powrotem w roli szkoleniowca w lidze. Ostatnie zremisowane spotkanie z Legią Warszawa nowy trener oglądał jeszcze z trybun.

Raków to jedna z rewelacji tego sezonu. Drużyna Marka Papszuna jest na 3. miejscu w ekstraklasowej tabeli, nie przegrała w lidze o 6 spotkań, ostatnio wygrywając pod Wawelem z Wisłą. W tym tygodniu Raków awansował też do finału Fortuna Pucharu Polski i jest coraz bliżej wywalczenia historycznego udziału w europejskich pucharach. Wygrana z Lechem znacznie przybliżyłaby częstochowian do tego celu. Mecz ten będzie transmitowany za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Sobotnie spotkanie Raków Częstochowa - Lech Poznań rozpocznie się o godzinie 17.30. Transmisji z tego meczu będzie można słuchać na naszym Playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html 

Autor: Piotr Muszalski/pm/