Raków Częstochowa - Piast Gliwice. Transmisja w Radiu Katowice.

fot.piast-gliwice.eu

W ostatnim meczu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy Raków Częstochowa podejmie Piasta Gliwice. Oba zespoły mają o co walczyć. Transmisja z poniedziałkowego spotkania w Radiu Katowice.

Piłkarze spod Jasnej Góry rozgrywają najlepszy sezon w swojej historii. Na początku maja zdobyli Puchar Polski i zapewnili sobie ligowe podium. W przyszłym sezonie drużynę Marka Papszuna zobaczymy w europejskich pucharach. Tego samego dla Piasta chcieliby kibice z Gliwic. Brązowi medaliści ubiegłego sezonu nadal walczą o 4. pozycję na koniec rozgrywek.

W grę o miejsce tuż za podium są zamieszane przynajmniej 4 drużyny, ale podopieczni Waldemara Fornalika mogą zrobić duży krok w tym kierunku właśnie na stadionie przy Limanowskiego. Jeśli wygra Raków, to Czerwono-Niebiescy już po tej kolejce wywalczą wicemistrzostwo Polski. Ten mecz będziemy transmitować za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Spotkanie Raków Częstochowa - Piast Gliwice rozpocznie się o godzinie 18.00. Będziemy je relacjonować na naszym playerze:

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html  

Autor: Piotr Muszalski/pm/